W wtorek 4 czerwca w Siemiatyczach, z okazji 30 lecia wyborów 1989.
4 czerwca 2019 r. Siemiatycze:
11.00 - Maciej Żywno (Uniwersytet w Białymstoku, były Wojewoda Podlaski) „Wybraliśmy wolność” - spotkanie z młodzieżą nt. znaczenia wyborów czerwcowych 1989 roku
sala SOK, ul. Zaszkolna 112.00 - Wspólne odśpiewanie hymnu państwowego
plac przy dawnej synagodze, od strony ul. Pałacowej17.30 - Koncert Orkiestry Dętej OSP Siemiatycze
plac przy dawnej synagodze, od strony ul. Pałacowej18.00 - Kawiarenka Obywatelska „Wybory 4 czerwca 1989 r. w perspektywie lokalnej” - spotkanie dyskusyjne połączone z wystawą zdjęć i pamiątek związanych z wydarzeniami ’89
sala SOK, ul. Zaszkolna 1
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze