Reklama

Turniej piłkarski służb mundurowych

19 czerwca na boisku MOSiR Siemiatycze odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta KPP Siemiatycze.

       Pancerna pięść czyli 5 Batalion Czołgów w Czartajewie w turnieju zajął II miejsce. Gospodarze, czyli KPP Siemiatycze okazała się wyjątkowo gościnną drużyną, miejsca ustąpili prawie wszystkim, oprócz PSG Mielnik.

       Przed turniejem uczestników powitał komendant KPP w Siemiatyczach nadkomisarz Michał Chmurkowski.

       W meczu o I miejsce drużyna Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim pokonała drużynę Batalionu Czołgów 1:0. I to oni powieźli do Bielska okazały puchar. Również dwie statuetki za najlepszego bramkarza - Patryk Sidun i najlepszego zawodnika - Łukasz Burczuk powędrowaly do Bielska Podlaskiego. Najlepszym snajperem okazał się Arkadiusz Cok z 5 Batalionu Czołgów. A najlepszą zawodniczką na murawie została Katarzyna Troc z KPP Hajnówka. Dżentelmenami podczas zmagań piłkarskich czyli zdobywcami pucharu Fair Play przypadło Placówce Straży Granicznej w Mielniku.

Reklama

       Klasyfikacja końcowa

1. KPP Bielsk Podlaski

2. 5 Batalion Czołgów w Czartajewie

3. KMP Białystok

4. KPP Hajnówka

5. PSP Siemiatycze

6. OSP Drohiczyn

7. Nadleśnictwo Nurzec

8. KPP Wysokie Mazowieckie

9. KPP Siemiatycze

10. PSG Mielnik

       Pozostał rok na szlifowanie formy przed następnym turniejem.

       Jacek Piotrowski, fot. JP

 

 

 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kurierpodlaski.pl




Reklama