:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Zderzenie i potrącenie pieszej w Drohiczynie

Wypadki drogowe, Zderzenie potrącenie pieszej Drohiczynie - zdjęcie, fotografia

Do zderzenia pojazdów i potrącenia pieszej doszło 29 lipca po godz. 15.00 na ulicy Warszawskiej w Drohiczynie.

        Według rzecznika prasowego siemiatyckiej policji Tomasza Wróbla winę ponosi kobieta kierująca autem osobowym Hyundai na bielskiej rejestracji.

       - Kierująca Hyundaiem z powiatu Bielsk Podlaski jadąc od strony Wólki Zamkowej w kierunku centrum nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku czego uderzyła w tył Seata, który zatrzymał się przy oznakowanym przejściu dla pieszych, celem ustąpienia pierwszeństwa pieszemu. Następnie potrąciła starszą kobietę, mieszkankę gm. Drohiczyn, która została odwieziona do siemiatyckiego szpitala z poważnym urazem lewej nogi. Kierująca hyundaiem była trzeźwa.

       Wypadek miał miejsce obok stacji Orlen.

       Jacek Piotrowski, fot. JP

Zderzenie i potrącenie pieszej w Drohiczynie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-31 08:25:45

    Tu już dawno powinny stać dwa fotoradary, na wylocie w stronę Siemiatycz i na wlocie od strony Sokołowa. Ewentualnie odcinkowy pomiar prędkości. Ostatnio za dużo wypadków na tej drodze.

  • floyd44 - niezalogowany 2018-07-31 10:24:09

    Normą jest tir pędzący 70-80km/h.Zwalniają dopiero na zakręcie.Kiedyś jechałem za radiowozem.Miałem ok.60km/h,mimo to radiowóz malał w oczach.Jechał oczywiście bez sygnałów.Ale ONI mogą...

  • Gość - niezalogowany 2018-08-01 21:07:05

    Na wylocie w stronę Sieniewic jeszcze szybciej jeżdżą i nik nic z tego nie robi

Dodajesz jako: Zaloguj się