:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C lekkie zachmurzenie

Zderzenie aut koło wsi Kamianki

Wypadki drogowe, Zderzenie koło Kamianki - zdjęcie, fotografia

Do zderzenia daewoo tico i renault megane doszło 15 sierpnia ok. 13.00 na drodze Siemiatycze - Ciechanowiec, koło Kamiank gm. Grodzisk.

       91-letni kierujący tico, mieszkaniec gm. Grodzisk, wyjechał z drogi podporządkowanej, wprost pod renaulta, którym kierował 25-latek z Parczewa. Auta po zderzeniu wpadły do rowów. Poszkodowane zostały 4 osoby, były przytomne, same przeszły do karetek (na miejsce przyjechały trzy zespoły ratownictwa medycznego). W chwili oddawania gazety do druku trwały jeszcze badania.

       Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala siemiatycka policja. Kierowcy byli trzeźwi, kierowcy tico zatrzymano prawo jazdy. W akcji ratowniczej brały udział OSP Stadniki i JRG Siemiatycze.

       Jacek Piotrowski, fot. JP

 

 

Zderzenie aut koło wsi Kamianki komentarze opinie

  • Gośćzaba - niezalogowany 2018-08-15 18:59:57

    Kiedy wkoncu nasze państwo wprowadzi przymusowe badania starszym osobom. Przecież 91latek jest zagrożeniem na drodze.

  • gość 2018-08-15 19:34:22

    Ciekawe ile km /h jechał ten młody kierowca ? Bo jak 160 to czy ma 91 czy 40 i tak bym poległ....Poczekajmy na ekspertyzę wypadku bo nie zawszwe wina jest po tej stronie co media sugerują .

  • gość 2018-08-16 02:58:53

    To teraz z buta !

  • gość 2018-08-16 09:04:03

    Nie można tak oceniać. 91 -latek mógł nie zauważyć a 26 latek mógł szybko jechać. Wina może leżeć po obu stronach. Starszy Pan zmarł w szpitalu.

  • gość 2018-08-16 10:26:46

    po tej drodze malo kto jedzie 90 na godzine i tu jest problem nie pierwszy raz

  • gość 2018-08-16 12:21:06

    Widocznosć jest dobra, nawet jak jechał 120km/h to i tak wyjeżdzający z podporzadkowanej powinien zauważyć. Przepisy przepisami, ale swoje życie lepiej chronić, na drodze trzeba uważać za siebie i za innych.

  • gość 2018-08-16 15:07:30

    prawda starszy pan zmarł .szkoda,bo dobry człowiek.młody pewnie poszalał ze 140 bo tak wyprzedzają na tej drodze ,wiem bo tam często jadę autem za kierownicą

  • Mieczysław Lejczyk 2018-08-16 19:29:23

    śmierć nie wybiera

  • mnietek - niezalogowany 2018-08-17 09:32:38

    Naprawdę 91 lat i kierowanie autem? Nawet bym nie pozwolił jeżeli to byłby mój ojciec/dziadek/ starszy brat na jazdę w takim wieku. Przecież to ani wzroku ani sprawności nie ma a tym bardziej percepcji i odbioru obiektów w ruchu z daleka. Dziwię się rodzinie że pozwalała tej osobie siadać za kółko, to większe zagrożenie na drodze niż osoba "po spożyciu" małej ilości %%.

  • PRLBIStoPIS - niezalogowany 2018-08-17 18:19:21

    Miałem podobny przypadek, jechalem drogim autem i wyjachal mi samochód kierowany przez osobę blisko czy nawet ponad 90 letnią na centralnie na STOPIE !!!!!!!! Oczywiście zwierzęta bydło krzyczało ma dobre auto to pewnie szybko jechał, ale niestety im (bydłu) jechałem bardzo przepisowo, ale bydło zawsze się przyebie...., a nawet jakbym jechał i ponad ograniczenie, to zrozumcie że winny jest ten co wymusza. Zawsze. A 90 latkowie powinni być wożeni, wy TUMANY+ !!!