:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Wypadek na skrzyżowaniu do Grabarki

Wypadki drogowe, Wypadek skrzyżowaniu Grabarki - zdjęcie, fotografia

5 czerwca ok. 11.20, na drodze Siemiatycze - Hajnówka, w Kajance w gm. Siemiatycze, na skrzyżowaniu do Grabarki, zderzyły się dwa auta. Kierujący volkswagenem passatem obywatel Białorusi, podróżujący z żoną i córką, skręcił w lewo w stronę Grabarki. Nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka peugeotowi, którym jechało dwoje mieszkańców gm. Nurzec Stacja.

Z pomocą przyjechali strażacy z Siemiatycz i Kajanki oraz dwie ekipy pogotowia. Na szczęście, nikomu nic poważniejszemu się nie stało. Wszyscy sami opuścili samochody. Wszyscy też, po zbadaniu, odmówili hospitalizacji. Przestraszonemu dziecku, uskarżającemu się na ból ręki, ratownik straży usztywnił szyję i kręgosłup kamizelką Kendricka (KED). Dziewczynka dostała też od nich pluszowego misia. Kierowca passata został ukarany mandatem. Droga przez godzinę była zablokowana.

Jacek S. Wasilewski, Kurier Podlaski - Głos Siemiatycz, fot. jsw

Wypadek na skrzyżowaniu do Grabarki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się