:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Wypadek drogowy koło Pilik

Wypadki drogowe, Wypadek drogowy koło Pilik - zdjęcie, fotografia

7 czerwca naprzeciwko hotelu „Cztery Pory Roku”, na drodze krajowej nr 19, nieopodal miejscowości Piliki za Bielskiem Podlaskim, zderzyły się trzy samochody.

Kierujący samochodem ciężarowym 25-latek, jadący z Bielska w kierunku Bociek, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył znajdującego się przed nim Citroena Berlingo. Następnie citroen uderzył w stojący przed nim i wykonujący manewr skrętu w lewo osobowy nissan. W tym momencie jadąca samochodem w kierunku Bielska Podlaskiego 51-letnia kobieta, widząc całe to zdarzenie i chcąc uniknąć kolizji z pojazdami, skręciła gwałtownie w prawo i hamowała. W wyniku tego podróżująca z kobietą 18-letnia córka najprawdopodobniej uderzyła głową w fotel.

Nastolatka została przetransportowana do szpitala. Pomocy medycznej udzielono również 37-letniemu pasażerowi Citroena Berlingo.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Andrzej Salnikow, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot. AS

Wypadek drogowy koło Pilik komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się