:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wybory 2010, Wyniki wyborów - zdjęcie, fotografia

Druga tura wyborów w: Siemiatyczach, Mielniku, Milejczycach i Grodzisku. W Siemiatyczach obecny burmistrz Radomski nie został nawet radnym. W pierwszej turze przeszli: Skomorowski, Radziszewski, Borzym, Zaremba, Jaszczuk. W powiecie po 4 mandaty: PiS, PO, SPW i PSL plus Pierlejewski.

          MIASTO SIEMIATYCZE:
          - na burmistrza (łącznie wszystkie obwody):
Andruszkiewicz – 1.992, Komuda – 402, Olszewski – 274, Siniakowicz – 2.723, Trochimiak – 589,
          - obwód 1:
Malewski – 155, Jarocka - 179, Radomski - 173, Szeweluk – 141, Miazio – 149, Szczurowska - 133, Porzeziński – 43, Sitarska – 285, Chmielewski - 80, Derewońko – 166, na burmistrza: Andruszkiewicz – 424, Komuda – 87, Olszewski – 33, Siniakowicz – 320, Trochimiak – 104,
          - obwód 2:
Szepietowski – 71, Zalewska – 191, Górski – 89, Kudelski – 58, Lachowicz – 86, Kochański – 103, Kiszczyński – 114, Burakowski – 134, Andryszek – 66, Masłowski 25, na burmistrza: Andruszkiewicz – 216, Komuda – 75, Olszewski – 18, Siniakowicz – 268, Trochimiak – 47,
          - obwód 3:
Lubowicki – 143, Turosieński – 93, Wilczyńska – 123, Dziedzia – 76, Milewska - 180, Karwowski – 59, Zdrojewski – 154, Wojtkowski - 147, Jaszczołt - 21, na burmistrza: Andruszkiewicz – 280, Komuda – 31, Olszewski – 37, Siniakowicz – 293, Trochimiak – 63,
          - obwód 4:
Kożuchowska – 251, Krzyżanowska – 172, Burzyński – 30, Kadej - 139, Kobus - 167, Zyskowski – 41, Koc – 66, Kuczewska - 99, Drewulski - 143, Onieszczuk – 252, Bisz – 73, Dmitruk – 28, Kurek – 34, Jaroszuk – 96, Wiercińska – 82, Gołębiewski – 94, Szyszko – 210, na burmistrza: Andruszkiewicz – 213, Komuda – 54, Olszewski – 63, Siniakowicz – 588, Trochimiak – 88,
          - obwód 5:
Bąk – 123, Hyndza – 192, Proszczuk - 56, Tomkiel – 33, Walczuk - 61, Zieleniewski – 115, Poźniak – 81, Bajdzińska – 111, Iwaniuk - 65, Czekanowski – 96, Kosieradzki – 207, Kuryga – 110, na burmistrza: Andruszkiewicz – 293, Komuda – 52, Olszewski – 27, Siniakowicz – 442, Trochimiak – 54,
          - obwód 6:
Ryszczuk – 57, Chrołowski – 47, Nayda – 53, Błocka – 8, Berski – 96, Raczyński – 61, Leoniuk – 29, na burmistrza: Andruszkiewicz – 145, Komuda – 32, Olszewski – 13, Siniakowicz – 155, Trochimiak – 15,
          - obwód 7: Mudel – 367, Kasperuk – 67, Bojarska - 64, Mirosz – 16, Wieczorek - 150, Klepacki – 128, Kowalski – 64, Berent – 86, Krzywicka – 51, Boguszewski – 223, Mazur – 101, Michalczuk – 69, na burmistrza: Andruszkiewicz – 245, Komuda – 45, Olszewski – 54, Siniakowicz – 430, Trochimiak – 140,
          - obwód 8:
Simoniuk – 38, Gołubkiewicz – 42, Korowicki – 139, Skomorowski – 25, Mierzwiński – 131, Śnieżko – 43, Pugacewicz – 46, Kocięba – 44, na burmistrza: Andruszkiewicz – 159, Komuda – 25, Olszewski – 27, Siniakowicz – 219, Trochimiak – 78,
          - obwód 9:
Lubowicki – 2, Turosieński – 1, Wilczyńska – 5, Dziedzia – 1, Milewska - 7, Karwowski – 1, Zdrojewski – 3, Wojtkowski - 0, Jaszczołt - 0, na burmistrza: Andruszkiewicz – 6, Komuda – 1, Olszewski – 1, Siniakowicz – 4, Trochimiak – 0,
          - obwód 10
: Lubowicki – 1, Turosieński – 1, Wilczyńska – 1, Dziedzia – 1, Milewska - 1, Karwowski – 1, Zdrojewski – 2, Wojtkowski - 0, Jaszczołt - 0, na burmistrza: Andruszkiewicz – 1, Komuda – 0, Olszewski – 1, Siniakowicz – 4, Trochimiak – 0,
          rada miasta:
Teresa Milewska, Roman Zdrojewski, Witold Berski, Krzysztof Szyszko, Jan Hyndza, Antoni Kosieradzki, Jerzy Korowicki, Agnieszka Sitarska, Katarzyna Jarocka, Agnieszka Zalewska, Rafał Burakowski, Paweł Onieszczuk, Eugeniusz Mudel, Jan Boguszewski, Walentyna Kożuchowska

          GMINA DZIADKOWICE:

          - na wójta:
Kowalczyk – 613 (45,3%), Malewski – 50 (3,7%), Skomorowski – 690 (51%),
          - okręg 1:
Malewska – 12, Osowski – 41, Jakubiak – 72,
          - okręg 2:
Kosz – 58, Kowalczuk – 68, Cwalina - 96, Mikołajczuk – 101,
          - okręg 3:
Gołaszewska – 49, Kosiński – 35,
          - okręg 4:
Kosiński – 37, Puchalski – 68,
          - okręg 5:
Lange - 11, Migowski – 47, Romaszkiewicz - 26, Sandrykowicz – 31, Kiełkucki – 62, Usakiewicz – 45,
          - okręg 6:
Wasilewska – 70, Szabracka – 73, Małkowski – 70, Miłkowska – 66,
          - okręg 7:
Sieklucki – 38, Czmut – 6, Żukowski – 46,
          - okręg 8:
Kazimierczuk – 40, Żero – 46, Wasielewska – 17,
          - okręg 9:
Olszewski – 26, Osmólski – 30, Malewski – 11, Glinko – 57,
          - okręg 10:
Skłodowski – 43, Piwowar – 6, Bajena – 45,
          - okręg 11:
Tołwiński – 39, Śliwiński – 32, Brzezińska – 1,
          - okręg 12:
Kłopotowska – 9, Charyton – 40, Brzeziński – 23,
          rada:
Ewa Charyton, Lucjan Tołwiński, Antoni Glinko, Krzysztof Żero, Wincenty Jakubiak, Jerzy Kosiński, Walentyna Gołaszewska, Janusz Mikołajczuk, Teresa Wasilewska, Adela Szabracka, Wojciech Migowski, Czesław Kiełkucki, Adam Cwalina, Grzegorz Bajena, Mirosław Żukowski, wójt: Marian Skomorowski,

          GMINA DROHICZYN:

          - na burmistrza:
Borzym – 1.443 (50,6%), Chendoszka – 173 (6%), Czapski – 163 (5,7%), Łukaszewicz – 453 (15,3%), Szymaniuk – 39 (1,4%), Żeruń – 601 (21%),
          - okręg 1:
Maćkowiak – 18, Wakuliński – 41, Kazula – 67, Hyckowski – 30, Słomczyński – 58, Chlebiński - 129, Sitkiewicz - 145, Kostka - 151, Ochędalski - 173, Żeruń – 324, Senczyno – 62, Daniluk – 61, Pawlak - 68, Szymczuk - 84, Maj – 35, Sokołowski - 30, Mackiewicz - 31, Bychowski - 38, Nowacki - 36, Chendoszka – 118, Jagiełło - 269, Kosacki - 196, Kosiński - 191, Rogowiec - 341, Wojtkowski – 332, Tryniszewska - 206, Domaraczeńko - 144, Hyckowski - 118, Kluczewski - 191, Poniatowski – 170,
          - okręg 2: Trusiak – 78, Skowrońska – 11, Przybyło – 19, Mańko – 50,
          - okręg 3:
Sebetyniuk – 16, Parzonko – 12, Kosiński – 65, Kamiński – 64, Jarocki – 30,
          - okręg 4:
Łukasiuk – 18, Kalinowski – 53, Hańczuk – 52, Jakuć – 1, Niewiarowski – 13, Makarski – 50,
          - okręg 5:
Bartosiak – 71, Sokołowska – 0, Tarasiuk – 120, Gawrysiuk – 6, Kosieradzki – 12,
          - okręg 6:
Niewiarowska – 35, Miłkowski – 78, Zakrzewski – 21, Ambrożewska – 41, Stefaniuk – 55,
          - okręg 7:
Sorokosz – 19, Hapoń – 58, Trochimiak – 20, Sielewonowski – 69, Niemyjski – 12,
          - okręg 8:
Jaroć – 81, Rybałtowski – 119, Taruraj – 12, Kłopotowski – 38,
          - okręg 9:
Łukasiuk – 71, Pajdosz – 0, Kobyliński – 29, Tarnogrodzki – 4, Harbaszewski – 16, Pykało – 32,
           - okręg 10:
Karolczak – 5, Bronicka – 29, Kamiński – 33, Kosk – 13, Tararuj – 56, Poniatowski – 10,
          - okręg 11:
Żero – 68, Zakrzewski – 32, Zgiet – 21, Pietrasiuk – 32, Zgierun – 4,
          rada:
Bogumiła Tryniszewska, Jan Żerun, Marian Rogowiec, Teresa Jagiełło, Kazimierz Kosiński, Wiesław Kalinowski, Adam Tarasiuk, Antoni Sielewonowski, Andrzej Miłkowski, Wiesław Rybałtowski, Marzena Łukasiuk, Marek Tararuj, Wojciech Wojtkowski, Waldemar Żero, Antoni Trusiak, burmistrz: Wojciech Borzym,

          GMINA GRODZISK:

          - na wójta:
Aleksiejuk – 250 (12,2%), Tatarczuk – 985 (48%), Tymiński – 815 (39,8%),
          - okręg 1:
Antoniuk – 113, Wasilczuk – 43,
          - okręg 2:
Goławski – 33, Ćwiek – 38, Plichta – 49,
          - okręg 3:
Romaniuk – 64, Prokopiuk – 88, Buchowiec – 64, Łuba – 67, Antonowicz - 57, Wysocka – 55, Andrzejewska – 43,
          - okręg 4:
Zaremba – 57, Boguszewski – 89,
          - okręg 5:
Moczulski – 78, Łuba – 17, Donda – 66,
          - okręg 6
: Sak – 59, Kondraciuk – 52, Wiosna – 22,
          - okręg 7:
Kamiński – 69, Bronicki – 93,
          - okręg 8
: Koc – 50, Borzym – 49, Żero – 50,
          - okręg 9
: Nowak – 98, Derewońko – 32,
          - okręg 10:
Zaremba – 45, Piotrowski – 39,
          - okręg 11
: Fabiański – 27, Krasowski – 57,
          - okręg 12:
Demianowicz (jedyny kandydat),
          - okręg 13:
Bujno – 35, Stępkowski – 49, Smok – 49, Aleksiejuk – 32,
          - okręg 14:
Rękawek – 51, Malinowski – 46, Twarowski – 34,
          rada:
Andrzej Antoniuk, Robert Plichta, Sławomir Prokopiuk, Jan Łuba, Tadeusz Boguszewski, Bogdan Moczulski, Stanisław Sak, Andrzej Bronicki, Andrzej Żero, Izabela Nowak, Waldemar Zaremba, Witold Krasowski, Jerzy Demianowicz, Dariusz Stępkowski, Tomasz Rękawek,

          GMINA MIELNIK:

          - na wójta:
Kostecki – 122 (7,93%), Tobota – 699 (45,42%), Wichowski – 718 (46,65%),
          - okręg 1:
Gacki – 34, Leoniuk – 39, Słoniowski – 34,
          - okręg 2:
Kuźmicz – 47, Soszko – 60,
          -
okręg 3: Terebun – 90, Sawczuk – 28,
          - okręg 4:
Charko - 130, Dacewicz - 103, Jonio - 176, Sawczuk - 118, Zienkiewicz – 113, Boguszewska - 222, Stankiewicz - 200, Śnieżko – 151, K. Tobota - 252, Zduniewicz – 216, Arbaczewska - 117, Makarewicz - 96, Marks - 112, Urbańska – 63, Bukrewicz – 86,
          - okręg 5:
Hackiewicz Stępień – 49, Saciuk – 33, Koc – 6,
          - okręg 6:
Kałanczyński – 31, Bołtryk – 13, Mormol – 48,
          - okręg 7:
Jerzy Weremijewicz – 29, Jan Weremijewicz – 28, Kopciewski – 10, Drozdowski – 29,
          - okręg 8:
Troc – 71, Selwestrowicz – 25, Kapelko – 55,
          - okręg 9:
Pytel – 42, Terebun – 36,
          - okręg 10:
Pogrebniak – 44, Koc – 25,
          - okręg 11:
Jaroszuk – 14, Kożuchowski – 78,
          rada:
Lucjan Kożuchowski, Olga Pogrebniak, Sławomir Pytel, Stefan Troc, Stanisław Drozdowski, Maciej Mormol, Alina Hackiewicz Stępień, Sławomir Leoniuk, Antoni Soszko, Witold Terebun, Jan Zduniewicz, Kazimierz Tobota, Władysław Stankiewicz, Maria Boguszewska, Zbigniew Jonio,

          GMINA MILEJCZYCE:

          - na wójta:
Aleksiejuk – 168 (13,3%), Cieślik – 240 (18,9%), Jaszczuk – 282 (22,3%), Remus – 157 (12,4%), Sołyszko – 259 (20,4%), Tokajuk – 73 (5,8%), Wysocki – 88, (6,9%)
          - okręg 1:
M. Galimski – 34, Grzybowska – 14, Stojaniuk – 20, Koczuk – 61, Janowicz – 25, Michnowski – 12, Blakicka – 102, Fiłoc - 121, J. Galimski – 34, Tatarczuk – 54, Gładzka – 31, Molska – 22, Dobrowolski - 27, Janowicz - 5, Wysocki – 17, Puc - 43, Kryński - 39, Józefowicz – 16,
          - okręg nr 2:
E. Galimska – 44, J. Romaniuk - 19, Wilk – 6, Remus - 50, Korzeniewska - 41, I. Galimska – 25, Sołyszko – 62, Demianowicz - 17, Nalewko – 17, Kowalczyk - 30, M. Romaniuk – 47, Tynkiewicz – 62, Charytoniuk - 35, Oniśkiewicz - 68, Wysocki - 16,
          - okręg nr 3:
Zubik – 30, Bakunowicz – 3, Daniluk – 38,
          - okręg nr 4:
Leoniuk – 8, Baran – 14, Ostapczuk – 46, Litwiniuk – 9, Koczuk – 2, Bondaruk – 5,
          - okręg nr 5:
Roszczenko – 20, Szmagła – 8, Paluch – 26, Grzybowska – 5, Korneluk – 2, Piekutin – 13,
          - okręg 6:
Kostiuk – 15, Kuchta – 12, Ryszczuk – 4, Aleksiejuk – 12, Pawluczuk – 21, Tokajuk – 0, Iwanowiec – 4,
          - okręg 7:
Tarasiuk – 16, Charytoniuk – 4, Gierasimiuk – 22, Krawczyk – 9, Niewiarowska – 31,
          - okręg nr 8:
Tatarczuk – 10, Dobrowolski – 20, Kochańska – 20, Smorczewska – 21, Karolczuk – 7,
          - okręg 9:
Kozłowski – 1, Ziniewicz – 12, Tokajuk – 0, Łobodzińska – 23, Zalewski – 42, Borkowska – 34,
          - okręg 10:
Leoniuk – 1, Filipiak – 9, Zimnoch – 13, Sobieszuk – 43, Olszewski – 18,
          - okręg 11
: Zajączkowski – 0, Zaręba – 46, Oliwniak – 32,
          rada:
Mikołaj Koczuk, Elżbieta Blakicka, Adam Fiłoc, Mikołaj Sołyszko, Piotr Tynkiewicz, Aleksander Oniśkiewicz, Jan Daniluk, Mariola Ostapczuk, Jerzy Paluch, Jan Pawluczuk, Elżbieta Niewiarowska, Teresa Smorczewska, Krzysztof Zalewski, Wiaczesław Sobieszuk, Witold Zaręba,

          GMINA NURZEC STACJA:

          - na wójta:
Jaszczuk – 1.317 (73,29%), Nalewajek – 480 (26,71%),
          - okręg 1:
Liana – 29, Olesiński – 74,
          - okręg 2:
Ciupa - 61, Stasiak – 125, Podbielski – 263, Jezierska – 163, Rosa – 145, Paszkowska – 126, Laszuk – 109, Nalewajek - 171, Bagińska - 52, Jaszczuk – 43, Wudarski – 107, Kosowska – 75, Putko – 53, Szwed – 105, Szpański – 133,
          - okręg 3
: Jadczuk – 62, Miler Wawrzyniak – 65,
          - okręg 4:
Godun – 55, Karpiuk – 91,
          - okręg 5:
Romaniuk – 45, Grzyb – 59,
          - okręg 6:
Pachwicewicz – 46, Dubińska – 33, Pietruczuk – 19,
          - okręg 7:
Zalewski – 21, Kozulko – 82,
          - okręg 8:
Terebun – 42, Karolski – 48, Pietruczuk - 36, Nikiforuk – 95, Bondaruk – 39, Muszkatel - 113, Olesiuk – 171, Radziszewska – 79,
          - okręg 9
: Barańczuk – 80, Miszczuk – 58, Puciłowska – 50,
          rada:
Zbigniew Olesiński, Zenon Podbielski, Katarzyna Jezierska, Antonina Rosa, Piotr Nalewajek, Jan Szpański, Magdalena Miler Wawrzyniak, Wiktor Karpiuk, Kamil Grzyb, Aleksander Pachwicewicz, Małgorzata Kozulko, Jarosław Nikiforuk, Michał Muszkatel, Jerzy Olesiuk, Jerzy Barańczuk, wójt: Piotr Jaszczuk,

          GMINA PERLEJEWO:

          - na wójta:
Błoński – 150 (12,05%), Radziszewski – 736 (59,12%), Wierzbicki – 359 (28,84%),
          - okręg nr 1:
Radziszewski – 30, Żero – 7, Miłkowska – 59,
          - okręg nr 2:
Ryciuk – 30, Twarowski – 52,
          - okręg nr 3:
Niemyjski – 46, Koc – 60,
          - okręg nr 4:
Twarowski – 25, Kosiński – 55,
          - okręg nr 5:
Zdzichowski – 39, Moczulski – 50,
          - okręg nr 6:
Wierzbicki – 36, Ilczuk – 9, Radziszewski – 28,
          - okręg nr 7:
Mioduszewski – 21, Zalewski – 31, Poniatowski – 25, Ilczuk – 25,
          - okręg nr 8:
Wojtkowski – 35, Krzyżanowska – 21, Sokołowski – 27,
          - okręg nr 9:
Twarowski – 56, Dobrogowski – 17, Kosk – 39,
          - okręg nr 10:
Poniatowski (jedyny kandydat),
          - okręg nr 11:
Pachołek – 67, Pietranik – 7,
          - okręg nr 12:
Bondarczuk – 52, Trusiak – 26,
          - okręg nr 13:
Tararuj – 17, Jóźwiak - 41,
          - okręg nr 14:
Popławski – 20, Jurek – 31, Półtorak – 27,
          - okręg nr 15:
Trusiak (jedyny kandydat),
          rada:
Waldemar Trusiak, Agnieszka Miłkowska, Bogusław Twarowsi, Jan Koc, Krzysztof Kosiński, Bogdan Moczulski, Jakub Wierzbicki, Jacek Zalewski, Stanisław Wojtkowski, Wojciech Twarowski, Tadeusz Poniatowski, Krzysztof Pachołek, Sławomir Bondarczuk, Elżbieta Jóźwiak, Andrzej Jurek, wójt: Krzysztof Radziszewski,

          GMINA SIEMIATYCZE:

          - na wójta:
M. Pyzowski – 861 (36,61%), Zaremba – 1,491 (63,39%),
          - okręg 1:
D. Pyzowski – 121, Sidorczuk – 33,
          - okręg 2:
Sycewicz – 164, Szyszko – 95, Jaszczołt – 77, Rożuk – 91, Zaremba - 68, Mlonka – 21,
          - okręg 3:
Kryński (jedyny kandydat),
          - okręg 4:
Orzepowska – 51, Chlebińska – 43,
          - okręg 5:
Kondraciuk – 107, Protasiuk – 113, Sawicki – 36, Pura – 94, Kisiel – 119,
          - okręg 6:
M. Tołwiński – 114, Jurkiewicz – 89, L. Tołwiński – 140, Niewiński – 184, Mędrycki – 100, Wardecka – 97, Romaniuk – 158,
          - okręg 7:
Borkułak – 51, Madejski – 83, Kamińska – 27,
          - okręg 8:
Andrzejczuk – 62, Mantur – 82,
          - okręg 9:
Pietruczuk – 50, Młynarczuk – 64, Gawryś – 59,
          - okręg 10:
Piotrowski – 65, Boguszewski – 98,
          - okręg 11:
Panasiuk – 46, Stępkowska – 97,
          rada: Dariusz Pyzowski, Andrzej Sycewicz, Władysław Szyszko, Stanisław Kryński, Grażyna Orzepowska, Mirosława Protasiuk, Władysław Kisiel, Leszek Tołwiński, Łukasz Niewiński, Walentyn Romaniuk, Jarosław Madejski, Marek Mantur, Wiaczesław Młynarczuk, Agnieszka Stępkowska, Adam Boguszewski, wójt: Zaremba,

          POWIAT:

          - okręg 1
: Żero – 437, Daniluk – 414, Tomasik – 180, S. Zalewski – 168, Łukaszewicz – 157, Lachowski - 139, Siekierko – 89, Jaszczołt – 58, Arbaszewski – 54, Twarowski – 116, Zaleski – 232, Ogar – 64, Wołyniec – 73, Harkiewicz – 128, Trusiak – 32, Popławska – 15, Zduniewicz – 891, Rój – 240, Nielepiński – 117, Aleksiejuk – 133, Cieśliński – 63, Kalinowski – 98, Krzyżanowski – 23, Łukjaniuk – 6, Łopuski – 49, Wojtkowski – 51, Trojanowski – 66, Plichta – 81, Szeryńska – 108, Kaczyński – 56, Błoński – 70, Rokicka – 37, Stachowiak – 141, Boguszewski – 63, Drywulska – 59, M. Zalewski – 24, K. Czarkowski – 16, Sandrykowicz – 30, Mantur – 15, J. Zalewski – 527, F. Czarkowski – 540, Kosiński – 359, Angielczyk – 238, Kobus – 77, Mirosz – 44, Odorczuk – 56, Piotrowski – 337, Przystupa – 51, Stępkowski – 49, Uszyńska Zabokrzecka – 64,          
          - okręg 2:
Nazarewicz – 130, Pierlejewski – 398, Olędzki – 74, Sak – 71, Ławińska – 10, Karwowski – 16, Pietrzykowski – 85, Szczygoł – 236, Gumieniak – 161, Rożuk – 126, Michaluk – 34, Miłkowska – 64, J. Olszewski – 101, Wolszczuk – 23, Wincenciak – 29, Ryciuk – 91, Klepacki – 275, Strębski – 220, Boguszewski – 192, Drozdowska – 64, Kamiński – 145, Niewierowski – 46, Sidorczuk – 13, Wojtkowska – 52, Arasimowicz – 56, Mantur – 765, Żero – 150, Tołwińska Sala – 91, Radomska – 69, Żygieło – 68, Bereza – 52, Karpiuk – 84, Twarowski – 91, Kondraciuk – 64, Siniakowicz – 470, Swajda – 130, Obrycki – 237, Sielewonowski – 266, Chraniuk – 103, Maj – 153, Derewońko – 50, E. Olszewski – 59, Obniski – 30, Tymiński – 41, Wilgat – 72,
          -
okręg 3: Bobel – 187, Jar. Zalewski – 120, Niewiński – 176, Dobrzaniecki – 34, Jakuć – 51, Kulczakowicz – 24, Nowak – 46, K. Wierzba – 48, Michalak – 92, Terpiłowski – 85, Sobesiuk – 50, Świetlińska – 19, Sycewicz – 13, Niewiadomski – 381, Orzepowski – 100, Olszewski – 100, Bloch – 27, Błocki – 22, Brzeziński – 117, Korzeniewski – 40, Łobodziński – 8, Łopaciuk – 70, Pielach – 57, Szewczak – 155, Szawkało – 467, Matujewicz – 157, Wierchow – 209, Chursowicz – 244, Sawicki – 29, Gorochowicz – 354, Pachwicewicz – 68, Buchowiec – 133, Jonio Nikitorowicz – 64, Dmitruk – 57, Cieślik – 581, Markiewicz – 661, Pyzowski – 287, Jaszczuk – 216, Nowacki – 65, Umiastowski – 128, Wrona – 282, Malczewski – 16, Skirko – 72, W. Wierzba – 263, Bałut – 70, Borkułak – 58, Iwaniak – 40,
          rada powiatu:
Marek Bobel, Mariusz Cieślik, Jan Markiewicz, Tadeusz Niewiadomski, Mariusz Pyzowski, Jerzy Szawkało, Bogdan Klepacki, Mikołaj Mantur, Ryszard Pierlejewski, Zenon Sielewonowski, Piotr Siniakowicz, Franciszek Czarkowski, Józef Daniluk, Jan Rój, Jan Zalewski, Bogusław Zduniewicz, Czesław Żero.

          Cezary Klimaszewski, tygodnik „Głos Siemiatycz, fot. Marek Malinowski”
        

Reklama

Wyniki wyborów komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Lektorzy do prowadzenia zajęć

W związku z realizacją bezpłatnych kursów języka angielskiego na terenie Łosic, Sarnak i Platerowa, poszukiwani są: lektorzy do prowadzenia zajęć z..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds Sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez kurierpodlaski.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Głos s.c. Jerzy Nowicki i Jacek S Wasilewski z siedzibą w Siemiatycze 17-300, Jana Pawła II

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"