:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C lekkie zachmurzenie

Wybory 2010 - Rośnie ilość chętnych na fotel burmistrza Siemiatycz

Wybory 2010, Wybory Rośnie ilość chętnych fotel burmistrza Siemiatycz - zdjęcie, fotografia

Kolejny kandydat
Od 21 lat mieszka w USA. Teraz chce wziąć udział w wyborach na burmistrza naszego miasta. Oto jak się przedstawił:
         Antoni Półtorak (własny komitet wyborczy). Lat 63. Urodzony w powiecie siemiatyckim, gmina Perlejewo. Żona Zofia, pielęgniarka na emeryturze, syn Jacek lat 38, córka Izabela lat 36 przebywają za granicą (USA).
          Od ukończenia szkoły średniej w 1968 roku mieszkałem i pracowałem w Siemiatyczach. Całą karierę zawodową przepracowałem na stanowiskach kierowniczych, w różnych branżach: produkcji, handlu i transportu. W ostatniej branży pracowałem 7 lat, jako dyrektor Oddziału STW. Jednostka otrzymała odznaczenie "Zasłużony Białostocczyźnie" oraz 3-krotnie zajęła pierwsze miejsce o miano najlepszego oddziału w kraju.
          W roku 1989 wyjechałem za granicę do USA, gdzie prowadzę własną firmę remontowo-budowlaną. W najbliższym czasie planuję powrót do Siemiatycz.
          Z uwagą na bieżąco śledzę wszystkie wydarzenia i poczynania władz w rozwoju tego pięknego miasta, jako że to miejsce jest szczególnie bliskie mojemu sercu. Chciałbym swoje doświadczenie praktyczne i zawodowe przełożyć na rozwój Siemiatycz, podtrzymując dotychczasową dobrą passę rozkwitu tego miasta.
          Z niepokojem obserwuję różnego rodzaju opisywane kłótnie i zatargi. Potrzebna jest zatem temu środowisku osoba niepowiązana z żadnymi układami.
          Nie jestem związany z żadną partią polityczną. Jestem kandydatem niezależnym. Startując w wyborach chciałbym powołać własny komitet wyborczy.
          Mój komitet wyborczy otwarty będzie dla wszystkich osób kompetentnych, którym bardzo bliskie jest dobro miasta i środowiska.
          Osoby zainteresowane moją propozycją, proszę o kontakt e-mail [email protected]
          Korzystając z okazji, pozdrawiam wszystkich mieszkańców Siemiatycz i całego powiatu, zarówno tych, na których wsparcie liczę, jak również tych, którym dobro miasta jest obojętne.

          Przypomnijmy – obecnie wolę kandydowania na burmistrza Siemiatycz zadeklarowało już sześć osób: Krzysztof Andruszkiewicz, Grażyna Małgorzata Komuda, Jan Olszewski, Antoni Półtorak, Piotr Siniakowicz i Krzysztof Wieczorek.
          Dossier wszystkich kandydatów dostępne jest na naszym serwisie siemiatycze.com, w zakładce „Wybory 2010”.

          Jerzy Nowicki, tygodnik Głos Siemiatycz

Wybory 2010 - Rośnie ilość chętnych na fotel burmistrza Siemiatycz komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się