:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

WenDo w Drohiczynie

Kiedy: 2018-06-16 , godzina: 10:00 | Gdzie: Drohiczyn

Ludzie  - pasje i problemy, WenDo Drohiczynie - zdjęcie, fotografia

Pierwszy raz w Drohiczynie warsztaty WenDo dla dziewcząt szkół średnich, Bezpłatnie, dzięki wsparciu Funduszu Feministycznego i gościnności MGOK w Drohiczynie.

Poza konkretnymi umiejętnościami gwarantujemy świetnie spędzony czas. Naprawdę warto!
Zgłoszenia na priv, ilość miejsc ograniczona.

Od „zwykłej” samoobrony WenDo różni się między innymi tym, jak wielkie znaczenie przywiązuje do asertywności. Wyraża się to przekonaniem, że nikt nie ma prawa naruszać naszych granic. Poznając swoje własne granice, uczymy się także szanować granice innych ludzi. WenDo jako sztuka samoobrony psychicznej pokazuje, jak ważna jest umiejętność rozwiązywania konfliktów, a przede wszystkim podtrzymywanie komunikacji, niezrywanie kontaktu. Jest to ważny aspekt WenDo jako profilaktyki przemocy. WenDo jest po prostu sposobem na to, jak nie stać się ofiarą

Aby trenować WenDo nie potrzeba siły ani szczególnej sprawności. Każda dziewczynka, kobieta może nauczyć się skutecznie bronić.

WenDo w Drohiczynie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się