:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C lekkie zachmurzenie

Tur z wojewódzkim Pucharem Polski

30 maja piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozgrywali mecz w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Przeciwnikiem bielskiej drużyny był zespół Olimpii Zambrów. Goście wyszli na prowadzenie tuż przed zakończeniem pierwszej połowy.

        W 40 minucie na listę strzelców wpisał się Hryszko po akcji Jackiewicza z bocznego sektora boiska. Na odpowiedź gospodarzy trzeba było poczekać do 61 minuty. Bohaterem publiczności po rzucie rożnym został Andrzej Kosiński. Olimpia strzeliła kolejne dwa gole.

       W 68 minucie strzelcem został Kamil Jackiewicz, a chwilę później bramkę na 3:1 strzelił Mateusz Jastrzębski. Determinacja i chęć zdobycia pucharu sprawiła, że gospodarze doprowadzili do remisu. Kluczowa okazała się bramka Piotra Kosińskiego w 85 minucie, a chwilę później trzeci z braci, Karo,l doprowadził do dogrywki. Na początku dodatkowego czasu gry Marcin Fiedorowicz ustalił wynik spotkania. Tur pokonał Olimpię po 120 minutach.  Kilka udanych interwencji mieli Kowalski z Tura oraz Czapliński z Zambrowa.

30 maja, Bielsk Podlaski, finał wojewódzkiego Pucharu Polski

Tur Bielsk Podlaski – Olimpia Zambrów 4:3 d (0:1; 3:2; 1:0)

Bramki: 40` 0:1 – Hryszko, 61` 1:1 - Andrzej Kosiński, 68` 1:2 - Kamil Jackiewicz, 75` 1:3 Mateusz Jastrzębski, 85` - 2:3 Piotr Kosiński, 86` 3:3 – Karol Kosiński, 91` 4:3 – Marcin Fiedorowicz

Skład Tura: Kowalski – Ostaszewski, Porębski (71. Zawadzki), P.Kosiński, A.Kosiński, K.Kosiński (110. Zieniewicz), Niemczynowicz (80. Ma. Fiedorowicz), Babul, Łochnicki, Radecki, Kulikowski (71. Popiołek)

Michał Kruk,. fot MK

Miejsce zdarzenia mapa Podlasie - Kurier Podlaski


Tur z wojewódzkim Pucharem Polski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się