:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C lekkie zachmurzenie

Towarzystwo Sportowe liderem

Piłka ręczna, Towarzystwo Sportowe liderem - zdjęcie, fotografia

Piłkarze ręczni siemiatyckiego Towarzystwa Sportowego pewnie zmierzają po mistrzostwo III ligi grupy podlaskiej. W dwóch meczach rundy rewanżowej odnieśli dwa zwycięstwa. Najpierw 12 lutego w Ełku pokonali 26:25 tamtejszego Szczypiorniaka, zaś tydzień później, 19 lutego, we własnej hali, wygrali 26:19 z białostockim Bestiosem.

Pierwszy mecz trener Norbert Marks wspomina jako jeden z najcięższych w obecnym sezonie. Drugi był zdecydowanie łatwiejszy, bo białostocki zespół zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W spotkaniu z drużyną białostocką 10 goli dla Towarzystwa rzucił Maciej Porzeziński.

TS w meczu z Bestiosem zagrało w składzie: Łukasz Daciuk, Jakub Szyszko, Mateusz Szymczuk, Michał Jaroszewicz, Paweł Gumieniak, Sebastian Krawczuk, Patryk Niesterowicz, Gabriel Jarocki, Błażej Stasiuk, Patryk Mikowski, Maciej Porzeziński, Radosław Korzeniewski.

Trzeci mecz rundy rewanżowej w najbliższą niedzielę, 26 lutego, o godz. 19.00, w hali MOSiR-u w Siemiatyczach. Podopieczni trenera Norberta Marksa będą podejmować Słoneczny Stok Białystok.

Na zdjęciu pojedynek z Bestiosem.

Cezary Klimaszewski, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot. CK

Towarzystwo Sportowe liderem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się