:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Sztafeta 11-godzinna

Bieganie , Sztafeta godzinna - zdjęcie, fotografia

Zaczęli biegać o 1 w nocy na siemiatyckim stadionie, skończyli ok. godz. 12.00, na ul. Legionów Piłsudskiego, przy pomniku. Biegali w grupkach lub pojedynczo, z flagą państwową. Od stadionu na miejsce obchodów biegło ok. 100 osób. Uczniowie szkół, przedstawiciele stowarzyszeń, nauczyciele, sportowcy, to grupy najliczniej reprezentowane, w tym lekkoatleci ze „Sprintera”, piłkarze z „Orła”, także rodzice tych sportowców.

W nocy na przemian biegali: Angelika Boruc, Karolina Konachowicz, Julia Kosk, Ewa Mlonka, Oliwia Mlonka, Patrycja Mlonka, Gabriela Górska, Małgorzata Górska, Marcin Dorotkiewicz, Kamil Wysocki, Jarosław Mioduszewski, Izabela Mioduszewska, Arkadiusz Dziedzia, Izabela Kozakiewicz, Sylwia Urbańska, Paulina Usowicz - Baranowska, Patryk Radzicki, Paweł Onieszczuk, Kamil Wysocki, Paulina Putkowska, Zuzanna Waszkiewicz, Mariusz Konopacki, Mariusz Pyzowski, Paweł Kowalczyk, Piotr Siniakowicz, Henryk Czmut.

Przypominany, że 11-godzinna siemiatycka sztafeta to inicjatywa Mirosława Samosiuka, mieszkańca Siemiatycz. W tym roku sztafeta organizowana była czwarty raz.

Cezary Klimaszewski, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot. CK

Sztafeta 11-godzinna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się