:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Spotkanie autorskie z Darią Galant w Hajnówce

Kiedy: 2018-07-09 , godzina: 16:00 | Gdzie: Hajnówka

Wernisaże - spotkania , Spotkanie autorskie Darią Galant Hajnówce - zdjęcie, fotografia

9 lipca o godzinie 16:00 (poniedziałek) w Księgarni Bookbook (Hajnówka, ul. 3 Maja 37) odbędzie się spotkanie autorskie z powieściopisarką Darią Galant. Pisarka zaprezentuje i omówi swój najnowszy zbiór poezji ,,Syrena Słowiańska".Spotkanie poprowadzi Tomasz Ginszt.

Uznawana przez krytyków za jedną z najbardziej wszechstronnych i utalentowanych polskich pisarek młodego pokolenia  – Daria Galant – powraca na rynek wydawniczy z ambitną publikacją. Proponuje czytelnikom zbór wierszy, zatytułowany „Syrena słowiańska”. W sztuce tworzy świat tajemniczych miejsc i zaklętych w czasie bohaterów. Pisze felietony i eseje: społeczne, psychologiczne, parapsychologiczne, magiczne. Autorka powieści, m.in. ,,Kobieta o oczach rzeki", ,,Dwór Wiatrów", ,,Południca", ,,Siostry Opposto", filmów dokumentalnych, scenariuszy, scenografii, kompozycji malarskich. Miłośniczka koni. Od kilku lat mieszka w Długosiodle w dworku Olchowe łąki, gdzie prowadzi dom pracy twórczej oraz stadninę koni.

 

DARIA GALANT- powieściopisarka, dramatopisarka, reżyser. Tworzy literaturę obyczajową, sensacyjną, psychologiczną, poetycką o wątkach fantastycznych. Jest autorką filmów dokumentalnych, artystycznych i kontemplacyjnych. Miłośniczka koni. Autorka metody współpracy z końmi Holy Equus (HEQ) oraz koncepcji artystyczno-filozoficznej Teoria Białej Emocji.

http://dariagalant.pl/

 

Księgarnia Bookbook, ul. 3 Maja 37, 17-200 Hajnówka

WSTĘP WOLNY

Miejsce zdarzenia mapa Podlasie - Kurier Podlaski


Spotkanie autorskie z Darią Galant w Hajnówce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się