:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C całkowite zachmurzenie

Spotkania z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

Rzecznik Praw Obywatelskich, dr Adam Bodnar, po raz kolejny zawita na ścianę wschodnią. Tym razem otwarte spotkania konsultacyjne odbędą się na terenie województwa podlaskiego i lubelskiego.

W trakcie spotkania będzie możliwość poruszenia tematów ważnych dla poszczególnych uczestników spotkania, m.in. z zakresu sektora pozarządowego, społeczeństwa obywatelskiego czy praw człowieka w praktyce – ich przestrzegania ale też łamania.

Na terenie województwa lubelskiego spotkania odbędą się w: Radzyniu Podlaskim (27 lutego, godz. 12.00-14.00, Radzyński Ośrodek Kultury); Niemcach (27 lutego, godz. 17.00-19.00, Dom Nasutów); Lubartowie (28 lutego, godz. 9.00-11.00, Zespół Szkół nr 2); Białej Podlaskiej (28 lutego, godz. 16.00-18.00, Siedziba Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych Zaburzeniach „Wspólny Świat”).

Na terenie województwa podlaskiego z Rzecznikiem Praw Obywatelskich będzie można spotkać w: Hajnówce (1 marca, godz. 16.30-18.30, Miejska Biblioteka Publiczna); Bielsku Podlaskim (2 marca, godz. 11.00-13.00, Bielski Dom Kultury) i w Siemiatyczach (2 marca, godz. 16.00-18.00, Siemiatycki Ośrodek Kultury, ul. Legionów Piłsudskiego 1).

Dla usprawnienia organizacji tych spotkań zainteresowani proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego online pod adresem www.rpo.gov.pl/formularz/spotkania-regionalne-rpo-Lubelszczyzna-Podlasie, gdzie można również zgłosić propozycje tematów wartych poruszenia na danym spotkaniu. Wypełnienie formularza nie jest warunkiem uczestnictwa w spotkaniu.

Ewa Magdalena Iwaniak, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz

Spotkania z Rzecznikiem Praw Obywatelskich komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się