:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Śmierć na drodze

Wypadki drogowe, Śmierć drodze - zdjęcie, fotografia

5 sierpnia kwadrans przed godz. 14.00, na dziewiętnastce w pobliżu miejscowości Woźniki, gm. Łosice doszło do tragicznego wypadku. 67-letni mieszkaniec Łosic jadąc audi, na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu, odbił się od karpy i wylądował z powrotem na jezdni. Niestety, zginął na miejscu. Przyczynę i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Łosic, którzy prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora. Z pomocą, oprócz pogotowia, przyjechali strażacy z JRG Łosice, OSP: Łosice, Platerów, Czuchleby i Hruszniew. Droga przez kilka godzin była zablokowana, ochotnicy zorganizowali objazdy i kierowali ruchem. Strażacy OSP Platerów i Czuchleby na prośbę policji sprzątnęli jezdnię z plam oleju i płynów. ak, fot. OSP Łosice

     67-letni mieszkaniec Łosic jadąc audi, na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu, odbił się od karpy i wylądował z powrotem na jezdni. Niestety, zginął na miejscu.
    Przyczynę i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Łosic, którzy prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora.
    Z pomocą, oprócz pogotowia, przyjechali strażacy z JRG Łosice, OSP: Łosice, Platerów, Czuchleby i Hruszniew. Droga przez kilka godzin była zablokowana, ochotnicy zorganizowali objazdy i kierowali ruchem. Strażacy OSP Platerów i Czuchleby na prośbę policji sprzątnęli jezdnię z plam oleju i płynów.
    Anna Kondraciuk fot. OSP Łosice

 

Śmierć na drodze komentarze opinie

  • mnietek - niezalogowany 2018-08-07 19:29:43

    Musiał albo jechać ponad 100km/h albo auto już miało przygody bo nawet nie widac żeby poduchy wywaliło

Dodajesz jako: Zaloguj się