:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Siatkówka w Dziadkowicach

Rózne dyscypliny, Siatkówka Dziadkowicach - zdjęcie, fotografia

9 października w Dziadkowicach odbył się amatorski turniej siatkówki, w którym wzięły udział cztery zespoły: NVT Dziadkowice, Juniorzy Dziadkowice, LO Siemiatycze i Bielsk Podlaski. Spotkania rozgrywano w formule do dwóch wygranych setów.

Organizatorem turnieju po raz kolejny był Maciej Litwinowicz wraz z zespołem NVT Dziadkowice, który w ten sposób wspiera różne inicjatywy i wspiera rozwój siatkówki w regionie.

Po zaciętej walce zwycięzcami turnieju został zespół NVT Dziadkowice w składzie: Artur Nasiłowski, Paweł Toczko, Maciej Litwinowicz (C), Paweł Opolski, Łukasz Kruk, Konrad Haponiuk. Drugie miejsce zajął zespół Bielsk Podlaski, trzecie LO Siemiatycze, czwarte Juniorzy Dziadkowice. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został Artur Nasiłowski. Najlepszymi zawodnikami w poszczególnych zespołach wybrano: Łukasza Kruka (NVT Dziadkowice), Piotra Lachowicza (LO Siemiatycze), Adama Charytoniuka (Bielsk Podlaski) i Jakuba Kryńskiego (Juniorzy Dziadkowice). Dyplomy ufundował Głos Siemiatycz.

Podziękowania za pomoc przy organizacji turnieju należą się  również Pani Dorocie Liguz oraz Dyrektorowi Zespołu Szkół w Dziadkowicach Robertowi Zalewskiemu za udostępnienie sali gimnastycznej.

Przypomnieć tu należy poprzedni turniej, dzięki któremu zebrano ponad tysiąc złotych dla Łukasza Glinki chorego na białaczkę. Niestety w tym roku turniej przyjechały tylko cztery zespoły, kilka pomimo potwierdzenia nie dotarło do Dziadkowic. Nie zobaczyliśmy ekip z Szepietowa, Białegostoku i Wysokiego Mazowieckiego.

Maciej Filipowicz, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot MF

Siatkówka w Dziadkowicach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się