:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Ray Wilson Genesis Classic Orchestra oraz Dżem

Kiedy: 2018-08-15 , godzina: 19:00 | Gdzie: Siemiatycze

Muzyka - Koncerty, Wilson Genesis Classic Orchestra Dżem - zdjęcie, fotografia

15 sierpnia w Siemiatyczach, o godz 19.00, na terenach rekreacyjnych nad zalewem RAY WILSON – GENESIS Classic Orchestra zaprezentuje największe przeboje legendarnej grupy GENESIS jak i autorski materiał Raya Wilsona w niezwykłych aranżacjach, gdzie rockowe brzmienia przenikają się z klasyką. Później, o godz 21.30 zagra zespół Dżem

Rok 2018 nie tylko zwiastuje 50 lat od narodzin jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie, grupy Genesis, ale także pięćdziesiąte urodziny Raya Wilsona - jednego z najlepszych brytyjskich wokalistów.

Podczas koncertu będzie solowa twórczość Raya Wilsona oraz wielkie przeboje jak  np. “Another day in paradise”, “Mama”, “Land of confusion”, “Follow you follow me” czy “Congo”

Ostatnie 2 lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne, w 2016r. na rynku pojawiły się aż dwa nowe studyjne albumy artysty-  akustyczny “Song for a friend” oraz “Makes me think of home” o brzmieniu bardziej elektrycznym. W 2017 roku ukazał się natomiast album Live pt. “Time and Distance”. Wydawnictwa spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na świecie ale także na rynku polskim. Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór Inside, który podbił listy przebojów, w tym był numerem 1 w UK. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Ray Wilson Genesis Classic Orchestra oraz Dżem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się