:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Piłka nożna, Przegrana Pomorzanki Puszczą - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 5 z 6
Kurier Podlaski 18/10/2019 21:38
Jerzy Nowicki

13 października na stadionie miejskim w Narewce, w 10 kolejce Puszcza Hajnówka podejmowała Pomorzankę Sejny.

Blisko pół godzinny mecz wydawał się być nudny. Obie drużyny jakby próbowały wyczuć siły i taktykę gry. Żadna drużyna nie miał pomysłu, aby skutecznie dokończyć akcję. Niektóre sytuacje zawodników przypominały bieganie kurczaków bez głowy po murawie. Wszystko zmieniło się w 28 minucie po udanym strzale z rzutu wolnego Sebastiana Czuraka. Ten nie marnuje stałego fragmentu gry i perfekcyjnie trafia w prawy górny róg okienka. Tym sposobem Puszcza obejmuje prowadzenie 1:0. Od tej chwili sytuacja na boisku zmienia się diametralnie. Kibice hajnowscy i miejscowi nagle ożywiają się wykrzykując hasła „ biało-zielone barwy niezwyciężone″ czy „do boju HKS″. Hajnowianie idąc za ciosem przeprowadzają kolejną udaną akcję w 36 min. . Tym razem Andrzej Kicel po przyjęciu piłki na lewym skrzydle zbiega do końcowej linii boiska i podnosi wynik na 2:0. Bramkarz rywali zmylony, że piłka będzie dośrodkowana przepuszcza piłkę tuż przy bliższym słupku. Kilka minut przed końcem I połowy ponownie  Andrzej Kicel podwyższa wynik na 3:0. Tym razem po akcji prawo skrzydłowej. Po podaniu po ziemi przez Mateusza Nakielskiego do środkowej strefy podbramkowej dla partnera z drużyny. W drugiej odsłonie meczu Pomorzanka podnosi się z kolan i gra pressingiem. Defensywa hajnowska pęka w 65 minucie. Po strzale gości, bramkarz Puszczy niefortunnie odbija piłkę wprost pod nogi Zbigniewa Zawadzkiego, który wykorzystuje sytuację i zdobywa honorową bramkę dla Pomorzanki. Z wynikiem 3:1 arbiter odgwizduje koniec spotkania.

Puszcza Hajnówka 3:1 Pomorzanka Sejny

Skład Puszczy:  Mateusz Nakielski, Paweł Bondziul, Sebastian Czurak, Bartłomiej Łapiński, Gabriel Artemiuk., Tomasz Hudoń, Andrzej Kicel, Adam Kozak, Hubert Ojdana, Norbert Stulgis, Piotr Wojciuk, Gabriel Litwinowicz, Piotr Drozd, Stanisław Artemiuk, Maciej Czarnota, Maciej Ignatowicz, Dawid Jankowski, Nikon Markiewicz.

Andrzej Janiuk, fot AJ

Przegrana Pomorzanki z Puszczą komentarze opinie

• gość 2019-10-21 23:04:26

1. wynik podwyższa się, nie podnosi taktyki nie wyczuwa się, ją po prostu widać
    2. trafia nie w prawy górny róg okienka, lecz w prawy górny róg bramki, zwany okienkiem
    3. jak obejmuje prowadzenie, to zawsze jest to na 1:0, to oczywiste
    4. piłka nie bywa dośrodkowywana, piłka jest - wrzucana, dogrywana, zagrywana, kopana, to akcja kończy się np. dośrodkowaniem piłki
    5. nie po akcji prawo-skrzydłowej, lecz po akcji przeprowadzonej prawym skrzydłem, prawoskrzydłowy to może być zawodnik
    6. podbramkowa może być akcja, nie ma strefy podbramkowej, są strefy - np. bramkowa, boczna, środkowa, pola karnego
    7. skład drużyny podaje się formacjami, najpierw bramkarz, następnie obrońcy, pomocnicy i na końcu napastnicy plus zmiany z minutami, rezerwowych z reguły nie podaje się w relacjach meczowych
    8. warto też dodać - w X kolejce klasy okręgowej
    9. pozdro od kibica Pomorzanki

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Muzyka na imprezy

Przeboje współczesne; piosenki biesiadna; przeboje lat 60. i 70 Poprawiny, chrzciny, imieniny, choinki, bale i inne. Roman Kondraciuk - tel 693..

ODDŁUŻANIE GOSPODARSTW FIRM -

MASZ PROBLEM ZE SPŁATĄ KREDYTÓW? ZAPOŻYCZASZ SIĘ ABY SPŁACAĆ RATY KREDYTÓW HIPOTECZNYCH, LEASINGÓW? POMOŻEMY W ODDŁUŻENIU ! ZAPEWNIMY ODROCZENIE..

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Głos s.c. Jerzy Nowicki i Jacek S Wasilewski z siedzibą w Siemiatycze 17-300, Jana Pawła II