:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Przebudowa ulic w Hajnówce

Samorządy , Przebudowa Hajnówce - zdjęcie, fotografia

W Hajnówce trwa przebudowa ul. Nowowarszawskiej i części ul. Mazury, na którą z pewnością czekali nie tylko mieszkańcy osiedla mieszkaniowego "Mazury". Przedsięwzięcie to realizowane jest przy wsparciu finansowym z Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019.

Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe „MAKSBUD” Sp. z o.o z Bielska Podlaskiego, które wygrało przetarg składając najkorzystniejszą ofertę (obok dwóch innych). Wartość kontraktu ma wynieść około 4,5 mln zł. Do zakresu prac należy budowa: nawierzchni jezdni ul. Nowowarszawskiej i części ul. Mazury, chodników dla pieszych, ścieżki rowerowej, miejsc postojowych (parkingów), zjazdów indywidualnych i publicznych, zatok autobusowych. Ponadto będzie wykonana m.in budowa i przebudowa sieci kanalizacji deszczowej, rozbiórka i budowa kablowej linii oświetlenia ulicznego oraz rozbiórka mostu i budowa przepustu na rzece Leśnej Prawej. Termin realizacji – 31 sierpnia 2017 r.

Na tym Gmina Miejska Hajnówka nie zaprzestała i już ogłosiła nowy przetarg na dokumentację projektowo-kosztorysową przebudowy kolejnych ulic w Hajnówce. Tym razem padło na ulice: Reja, Magnoliową, Jaśminową, Rysią, Leszczynową, Białowieską i Słonecznikową.

Andrzej Janiuk, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot AJ

Przebudowa ulic w Hajnówce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się