:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C całkowite zachmurzenie

Piosenki Kabaretu Starszych Panów

Kiedy: 2018-05-20 , godzina: 17:00 | Gdzie: Łosice

Muzyka - Koncerty, Piosenki Kabaretu Starszych Panów - zdjęcie, fotografia

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice oraz Łosicki Dom Kultury serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert dedykowany wszystkim Mamom z okazji ich święta. Wydarzenie to odbędzie się w niedzielę 20 maja br. o godzinie 17.00 w Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur, ul. Berka Joselewicza13, wstęp wolny.

Kkoncert ten to  popołudnie z piosenkami Kabaretu Starszych Panów. Usłyszymy znane piosenki spółki Jeremi Przybora / Jerzy Wasowski w wykonaniu sześciu pań z zespołu „Jesienne dziewczyny”.

Ale również będzie to doskonała okazja aby wspólnie z paniami pośpiewać takie klasyki jak: Wesołe jest życie staruszka; Już czas na sen; Kaziu, zakochaj się; W czasie deszczu dzieci się nudzą. Koncert poprowadzi p. Monika Wasowska.

„Piosenka jest dobra na wszystko…” - więc Drogie Mamy zapraszamy na ten niepowtarzalny koncert. Osoby towarzyszące również mile widziane

 

Piosenki Kabaretu Starszych Panów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się