:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Piknik Patriotyczny Gminy Sarnaki

Kiedy: 2018-08-15 , godzina: 12:30 | Gdzie: Sarnaki

Święta i uroczystości, Piknik Patriotyczny Gminy Sarnaki - zdjęcie, fotografia

Wójt gminy Sarnaki, Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Sarnakach zapraszają na wyjątkowe wydarzenie " Gmina Sarnaki świętuje". 15 sierpnia, o godz. 14:00 rozpocznie się Piknik Patriotyczny " Radośni i Niepodlegli".

Organizatorzy przewidzieli na ten dzień wiele atrakcji. Piknik rozpocznie Jan Pietrzak,.Następnie odbędzie się koncert piosenek patriotycznych i wojskowych. Dalsza część wydarzenia przeniesie nas w okres XX-lecia międzywojennego. Na scenie zaprezentują się zespoły: mandolinowy "Tremolo" oraz z wokalno-kostiumowy  "Nadzieja" z repertuarem z lat 20 i 30. Tego dnia odbędzie się również pokaz mody z okresu międzywojnia oraz wręczenie nagród laureatom konkursów: "Twarze Niepodległości" oraz "Polska moda z okresu XX-lecia międzywojennego". Organizatorzy przewidzieli tematyczne animacje dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami o charakterze patriotycznym. Piknik zakończy wypuszczenie w niebo 1000 białych i czerwonych balonów. Następnie wszystkich chętnych, młodzież dorosłych, rodziny z dziećmi, zapraszamy do wspólnego biało-czerwonego przejazdu ulicami Sarnak. Będziemy jechać na rolkach, hulajnogach, deskorolkach, rowerach i wszystkim innym napędzanym siłą mięśni. Ok. godz. 19:30 rozpocznie się koncert Orkiestry Dni Naszych a po niej druga część wydarzenia: Festyn Letni Dni Sarnak, podczas którego wystąpi zespół Diadem oraz odbędzie się dyskoteka z Dj-em.

Dzień wcześniej 14 sierpnia w ramach Dni Sarnak odbędzie się kino plenerowe dla dzieci i dorosłych. Głównymi sponsorami wydarzenia są Fundacja Energa oraz Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

 

Piknik Patriotyczny Gminy Sarnaki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się