:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

• Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4

27 maja na stadionie miejskim w Hajnówce rozegrano spotkanie 26 kolejki klasy okręgowej piłki nożnej. W upałach na przeciw siebie stanęły drużyny Puszczy Hajnówka oraz Piast Białystok.

Nie był to szczęśliwy mecz dla gospodarzy, ponieważ Puszcza można by rzec pomogła rywalom wygrać spotkanie z 2-bramkową różnicą. Początek gry wyglądał obiecująco, gdy bialostoczanin w 7 min. faulował atakującego rywala, tuż przy własnej linii  strefy bramkowej, a sędzia podyktował bezpośredni rzut wolny z około 12m. Maciej Czarnota bezbłędnie trafiając w okienko gości, dał prowadzenie swojej drużynie 1:0. W 18 minucie Piast pokazał, że to nie będzie łatwy mecz. Mateusz Borzym świetnym strzałem z lewego skrzydła przerzuca bramkarza i doprowadza do wyrównania wyniku. W kolejnych minutach liczne kontrataki miejscowej drużyny kończyły się często kornerami (rzut rożny). Jeden z nich precyzyjnie wykonany przez Sebastiana Czuraka wylądował w tłumie piłkarzy. Zawrzało pod bramką i w konsekwencji piłka przekroczyła linię bramki gości. Radość nie trwała długo, kiedy to okazało się, że piłka wpadła nieprzepisowo przy pomocy ręki Łukasza Milcza. Wynik remisowy trwał do 35 minuty. Kolejny raz Mateusz Borzym popisuje się udanym dryblingiem pod bramką puszczy, kiwa w obronę i pakuje futbolówkę do bramki podnosząc wynik 1:2. Pech sprawił, że w 84 minucie obrońca Andrzej Kicel, chcąc podać piłkę głową swemu bramkarzowi, przerzuca futbolówkę i w konsekwencji tym samobójczym golem doprowadza do korzystnego wyniku dla Piasta. Z rezultatem 1:3 sędzia zakończył gwizdkiem to widowisko sportowe.

Puszcza Hajnówka - Piast Białystok 1:3

Skład Puszczy: Mateusz Nakielski, Michał Grygoruk, Maciej Czarnota, Adam Kozak, Łukasz Milcz, Andrzej Kicel, Tomasz Hudoń, Sebastian Czurak, Karol Chrzanowski, Piotr Leszczyński, Dawid German, Michał Gagan, Gabriel Artemiuk, Hubert Ojdana. Trener Michał Grzanka.

Andrzej Janiuk, fot AJ

Miejsce zdarzenia mapa Podlasie - Kurier Podlaski

Pechowy mecz Puszczy komentarze opinie

• gość 2018-05-30 00:25:55

gdzie znajduje się strefa bramkowa? (to chyba pole karne), kiwa obronę - nie w obronę, podnosząc wynik na 2:1 - nie na 1:2, ... doprowadza do korzystnego wyniku dla Piasta (wynik do tej pory też był korzystny), ... sędzia zakończył gwizdkiem (a czym ma kończyć?), poza tym niezła relacja, pozdro

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Lektorzy do prowadzenia zajęć

W związku z realizacją bezpłatnych kursów języka angielskiego na terenie Łosic, Sarnak i Platerowa, poszukiwani są: lektorzy do prowadzenia zajęć z..

Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds Sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Głos s.c. Jerzy Nowicki i Jacek S Wasilewski z siedzibą w Siemiatycze 17-300, Jana Pawła II