:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Parada 100 pojazdów na 100-lecie Niepodległosci

Kiedy: 2018-07-22 , godzina: 14:30 | Gdzie: Łosice

Święta i uroczystości, Parada pojazdów lecie Niepodległosci - zdjęcie, fotografia

Jesteś posiadaczem malucha, poloneza, fiata 125p, żuka, wołgi, trabanta, wartburga, zaporożca, łady itp., lub może innego nietypowego, ciekawego pojazdu…? – to propozycja dla Ciebie.

       Weź udział w paradzie zabytkowych i ciekawych samochodów i motocykli, która odbędzie się w niedzielę 22 lipca z okazji DNI ŁOSIC 2018. Tegoroczna parada odbędzie się pod hasłem „100 POJAZDÓW na 100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI” stąd nasza prośba, aby było nas jak najwięcej i aby swoje pojazdy przyozdobić w biało-czerwone barwy.
       Parada wystartuje z parkingu przy Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur, ul. Berka Joselewicza 13 i przejedzie ulicami miasta na Plac Targowy, gdzie będzie można je oglądać.
Zgłoszenia do rajdu przyjmowane są do środy 18 lipca osobiście w Infocentrum Łosice oraz poprzez formularz zgłoszeniowy przesłany na e-mail: [email protected].

 

Miejsce zdarzenia mapa Podlasie - Kurier Podlaski


Parada 100 pojazdów na 100-lecie Niepodległosci komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się