:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C słabe opady deszczu

Off-Road nad Bugiem

Sporty motorowe, Bugiem - zdjęcie, fotografia

Od 4 do 6 czerwca gościliśmy w Mielniku zawodników uczestniczących w 4 rundy Gepa Logistics Super Rally. Przez dwa dni w okolicach Mielnika i Niemirowa można było oglądać samochody terenowe, motocykle, quady i samochody typu Can-am.

Polne i leśne drogi, pełne pagórków i wzniesień, to fantastyczne miejsce na tego typu imprezy. Odcinki specjalne przygotowane były jako próby szybkościowe, bardzo efektowne dla widzów, których na trasach obu odcinków specjalnych nie zabrakło. Łącznie oba odcinki specjalne /OS-y/ to 150 km mocnego ścigania. Oprócz zwycięstwa w klasyfikacji generalnej, kierowcy walczyli o puchar wójta gminy Mielnik.

Najszybszą załogą na pierwszym OS-ie okazali się Marek Kubiczek i Damian Gacek z Mototeam Wrocław, jadący samochodem Can Am X3 DS. Tym samym ekipa z Wrocławia zwyciężyła w walce o puchar wójta gm. Mielnik. Kolejna runda zawodów odbędzie się w Wąchocku, woj. świętokrzyskie.

Maciej Filipowicz, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot MF

Off-Road nad Bugiem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się