:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C rozproszone chmury

Nowy teledysk i koncert Hoyraków w Bielsku

Muzyka - Koncerty, teledysk koncert Hoyraków Bielsku - zdjęcie, fotografia

W sobotę 16 grudnia wieczorem w Kreatywnym Centrum Kultury przy ul. Studziwodzkiej w Bielsku Podlaskim zgromadziło się około 150 osób. Zważywszy, że Kreatywne Centrum leży na uboczu Bielska i po 17.00 dojechać tam można jedynie samochodem, chyba że ktoś blisko mieszka, to całkiem sporo ludzi.

Zespół Hoyraky zaprezentował swój nowy teledysk „Magda” oraz zagrał bardzo energetyczny i żywiołowy koncert na bis, który absolutnie się jemu należał. Teledysk, jak to u Hoyraków, jest dość mocno folkowy. Zdjęcia kręcono zresztą w skansenie w Ciechanowcu i w okolicach Puszczy Białowieskiej. Na początku i końcu utworu pobrzmiewa w nim biały śpiew. Wokalistka śpiewa po polsku i ukraińsku. Dźwiękowo na plan pierwszy przebija się akordeon Piotrka Ostaszewskiego. Teledysk jest dostępny na youtube, więc można go obejrzeć i samemu ocenić.

Teledysk wykonała ta sama grupa, z udziałem tych samych ludzi, którzy nakręcili film Wnyki. Olejna projekcja w Bielsku Podlaskim tym razem w Sylwestra. Przypomnijmy - scenariusz i reżyseria Szymon Nowak, zdjęcia Krzysztof Sójka, montaż Kuba Niewiński, korekcja barwna Ewa Motylewska, scenografia i kostiumy Aleksandra Sorokin, Szymon Nowak, charakteryzacja Kamil Misiuk. Wystąpili w nim ponadto obok członków zespołu: Urszula Mazur, Tomasz Olejnik, Aleksandra Sorokin, Aleksandra Wyłucka.  

Wcześniej na scenie KCK aktor Mateusz Sacharzewski dziękował reżyserowi, reżyser aktorom, a aktorzy zespołowi, zaś zespół publiczności i sponsorom. Przy okazji można było zakupić nowa płytę Hoyraków, której okładkę zaprojektował bardzo zdolny grafik z Bielska, Krzysztof Piotrowski.

Wszystkim, którzy czuli niedosyt po występie Hoyraków przypominamy, że wystąpią ponownie w Bielsku podczas najbliższej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jaco, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot. (Jaco)

Nowy teledysk i koncert Hoyraków w Bielsku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się