:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C słabe opady deszczu

Muzyka na ulicy - Kapela Bondarczuków (video)

Muzyka na ulicy, Muzyka ulicy Kapela Bondarczuków (video) - zdjęcie, fotografia

Na szczęście kapryśna ostatnio pogoda tym razem okazała się dość łaskawa i dlatego możliwa była kolejna odsłona naszej akcji „Muzyka na ulicy”. W czwartek 7 lipca na Placu Jana Pawła II, obok redakcji naszego tygodnika zagrała kapela „Bondarczuki” z Wieski (wieś położona po drugiej stronie Bugu).

          Panowie: Piotr Bondarczuk (kierownik kapeli, grający na harmonii trzyrzędowej), Wiesław Wilk (perkusja), Paweł Bondarczuk (harmonia i saksofon) oraz Rafał Gałagus (saksofon) dali ponad dwugodzinny koncert tradycyjnej muzyki.
          Piotr Bondarczuk, który pochodzi z Grannego i Wiesław Wilk związani są z muzyką od najmłodszych lat, z przerwami grywali w różnych zespołach. Pochodzą z rodzin, w których pasje muzyczne przekazywane są kolejnym pokoleniom – dziadkowie obu panów grali na skrzypcach.
          Ponieważ kapela „Bondarczuki” istnieją dopiero dwa lata, można powiedzieć, że jest to kapela wchodząca na rynek lokalnej rozrywki. I choć to początki, to panowie nie narzekają na brak zainteresowania swoją muzyką. Grywają na festynach, różnego rodzaju przyjęciach prywatnych (nawet na chrzcinach) czy jubileuszach.
          Kontakt do kapeli: Piotr Bondarczuk, tel. 784-093-043.          Ewa Magdalena Iwaniak, Tygodnik Głos Siemiatycz, fot. emi
        

Muzyka na ulicy - Kapela Bondarczuków (video) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się