:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C lekkie zachmurzenie

Moi Drodzy – mieszkańcy Gminy Perlejewo!

Wybory 2010, Drodzy mieszkańcy Gminy Perlejewo! - zdjęcie, fotografia

Pragnę Wam podziękować za Wasze liczne dobre słowa i nieocenione wsparcie w podjęciu decyzji o kandydowaniu w nadchodzących wyborach samorządowych.
          Gmina Perlejewo jest mi bardzo droga. Tutaj się urodziłem, tutaj się wychowałem i nawet jeśli przez pewien czas byłem bardzo daleko stąd, to wszystko co robiłem, robiłem z myślą, że kiedyś tutaj wrócę – im wcześniej tym lepiej. Cieszę się niezmiernie, że mogę to zrobić tak szybko. Mam 32 lata i wystarczająco dużo wiedzy, doświadczeń i osiągnięć, aby móc zacząć realizować swoje marzenia – o domu rodzinnym i gospodarstwie – a te marzenia wiążą się nierozerwalnie z Wami i z Naszą Gminą.
          Chciałbym Was zapewnić, że Perlejewo jest bardzo znane w świecie. Znają Nas na jednym z najstarszych i najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Zrobiłem tam magisterium z ekonomii, a w tym samym czasie studia kończył książę Wiliam. Perlejewo jest znane również w Niemczech, szczególnie w katolickiej Bawarii, gdzie mieszkałem, pracowałem, studiowałem i otrzymałem tytuł magistra zarządzania. W Bawarii swoje korzenie ma wiele znanych firm jak BMW czy Viessmann. Perlejewo jest znane też w Warszawie, gdzie szlifowałem swoje umiejętności zarządzania i dalej ciężko pracowałem na to, aby stać się niezależnym. Perlejewo jest znane wszędzie, gdzie mnie zaniosło i to znane z bardzo dobrej strony – jako miejsce wyjątkowe, zamieszkiwane przez wyjątkowych ludzi.
          Teraz, kiedy jestem w Perlejewie nie tylko duchem ale i ciałem, nadszedł czas rozmowy o Naszej wspólnej przyszłości.
          Cieszy mnie bardzo, iż w porównaniu do lat ubiegłych, w Naszej Gminie zauważalne są pozytywne zmiany. Nasza codzienna rzeczywistość jest jednak często smutna. Nie mamy księcia, uniwersytetu ani firmy BMW (co najwyżej kilka samochodów tej marki w Gminie), ale co gorsze brakuje porządnych dróg, chodników, melioracji, oczyszczalni ścieków, racjonalnej gospodarki odpadami, a nawet bieżącej wody z wodociągu w niektórych gospodarstwach.
          Urodziliśmy się tutaj i tutaj żyjemy. Nie wiem jak Wy, ale ja nie chciałbym dłużej czekać na chodnik, choćby po jednej stronie ruchliwej drogi, aby być pewnym, że dziecko bezpiecznie dotrze do szkoły. Nie chciałbym też czekać na inne rzeczy. Chcę działać wspólnie z Wami dla dobra Nas wszystkich.
          Jestem rolnikiem i, jako rolnik gospodarujący na kilkuset hektarach, chcę pomagać rolnikom w ich ciężkiej pracy – budując odpowiednie drogi, dojazdy do pól, melioracje, wspierając w pozyskiwaniu funduszy na rozwój gospodarstw, opłacalnym zbycie produkowanej żywności oraz wspólnie stawić czoła wyzwaniom jakie niesie przyszłość. Rolnictwo to przecież Nasze główne źródło dochodu.
          Jestem nauczycielem akademickim – wykładam na jednej z renomowanych wyższych uczelni w Warszawie. Chcę wspierać nauczycieli w kształceniu naszego młodego pokolenia tworząc dostęp do nowoczesnych technik edukacyjnych, wspierając wymianę młodzieży i uczestnictwo w imprezach i konkursach w Polsce i za granicą, wyposażając i udostępniając szkoły i ich otoczenie na najwyższym poziomie. Solidna edukacja Naszych młodych mieszkańców to najlepsza inwestycja w przyszłość.
          Jestem teoretykiem i praktykiem zarządzania - chcę usprawnić funkcjonowanie Gminy w taki sposób, aby nam wszystkim żyło się lepiej – właściwie ustalając priorytety, uproszczając procedury, przyspieszając terminy załatwienia spraw i wykonania zadań, organizując profesjonalne doradztwo w kwestiach dla Nas ważnych oraz przyczyniać się do zwiększania dochodów mieszkańców i Gminy. Wychodzenie naprzeciw Waszym oczekiwaniom uważam za swój zaszczyt i obowiązek.
          Bez Was nie dam jednak rady!
          Liczę na Waszą życzliwość i wsparcie, otwartość i szczerość, zrozumienie i zaufanie. Coraz bardziej musimy liczyć na siebie, ale powinniśmy też wykorzystać wszelkie możliwości i fundusze. Gospodarstwa wielu z Nas już zmieniły się i zmieniają się nadal na lepsze. Sam jestem w trakcie realizacji trzech projektów: dwóch z różnicowania w kierunku działalności turystycznej i jednego z modernizacji gospodarstwa poprzez zakup nowoczesnych maszyn.
          Gmina również ma ogromy potencjał rozwojowy, trzeba go tylko poprawnie zdefiniować i wykorzystać. W niedalekim sąsiedztwie są gminy, które odnotowują szybki rozwój dzięki własnej pracy wspartej funduszami celowymi. Nasza Gmina również ma szansę na znacznie lepsze jutro, pod warunkiem, że podejmiemy wspólny ku temu wysiłek.
          Uważam, że warto postawić na nowoczesne i sprawne rolnictwo oraz na przyjazną środowisku zrównoważoną turystykę wiejską. Chciałbym jednak usłyszeć o Waszych potrzebach i pomysłach, dlatego jestem zawsze do dyspozycji każdego – znacie mój numer telefonu, wiecie gdzie mieszkam – serdecznie zapraszam, zauważycie mnie gdzieś – nie wahajcie się podejść i porozmawiać.
          Jestem jednym z Was i jestem dla Was.
          Postaram się, aby podczas kampanii wyborczej było jak najwięcej okazji do spotkania się i wymiany poglądów. Jestem bezpartyjny, ale zdecydowałem się startować na stanowisko Wójta Gminy Perlejewo z poparciem Prawa i Sprawiedliwości. Zachęciłem do kandydowania na stanowiska radnych wartościowych i przedsiębiorczych ludzi. Wierzę głęboko w to, że Nasza Gmina Perlejewo, z pięknym i pełnym potencjału turystycznego skarbem jakim jest „Nadbuże” oraz rozwijającą się aktywnie nowoczesną częścią rolniczą, stanowiła będzie doskonałe miejsce odpoczynku dla odwiedzających nas gości i turystów oraz najlepsze na ziemi miejsce do życia dla Nas wszystkich.
          Pragnę podkreślić, że cechuje mnie systematyczność, dokładność, uczciwość, fachowość, jak i konsekwencja w działaniu, dzięki czemu zawsze realizuję cele i zadania stawiane przede mną.
          Będąc Wójtem Gminy Perlejewo mogę zagwarantować pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, samodzielność, dynamikę w działaniu oraz godne reprezentowanie Gminy Perlejewo.
          Licząc na Wasze poparcie w nadchodzących wyborach samorządowych, pozostaję z poważaniem,
         Wasz, Jakub Krzysztof Wierzbicki, Perlejewo

         reklama wybocza

Moi Drodzy – mieszkańcy Gminy Perlejewo! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się