:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Koncert Walentynkowy Habage Band

Muzyka - Koncerty, Koncert Walentynkowy Habage - zdjęcie, fotografia

14 lutego wieczór walentynkowy w Siemiatyczach należał do zespołu HABAGE BAND, który dał fantastyczny koncert w Siemiatyckim Ośrodku Kultury. Fani dobrej muzyki mogli posłuchać jej różnych gatunków, takich jak jazz, piosenka poetycka, muzyka folkowa (bałkańska, romska, węgierska).

Zespół tworzyli: Ewa Magdalena Iwaniak - wokal, Piotr Przydworski - skrzypce, Jerzy Nowicki - piano, Gabriel Tomczuk -kontrabas, Adam Nowicki - perkusja.

Trzeba wspomnieć, że pan Adam na to wydarzenie specjalnie przyjechał do Siemiatycz aż z Krakowa, a panowie Przydworski i Tomczuk z Białegostoku.

Ciepły głos wokalistki przy świetnie grającym zespole sprawił, że atmosfera znakomicie wpasowała się klimatem w dzień zakochanych. Licznie zgromadzona publiczność w skupieniu wysłuchiwała utworów, a wśród nich m.in. również kilku ballad Bułata Okudżawy. Z pewnością słuchacze byli zachwyceni, a dowodem mogły być gromkie brawa po każdym utworze.

- Daliśmy z siebie wszystko i cieszę się, że nie zawiedliśmy publiczności. To naprawdę budujące uczucie, kiedy nasza gra przysparza słuchającym wielu wzruszeń i przyjemności - powiedział pianista i menager zespołu Jerzy Nowicki.

Brawa jak najbardziej zasłużone.

Andrzej Janiuk, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot AJ, JSW

Koncert Walentynkowy Habage Band komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się