:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C lekkie zachmurzenie

Kolejny kandydat na burmistrza Siemiatycz

Wybory 2010, Kolejny kandydat burmistrza Siemiatycz - zdjęcie, fotografia

Niedawno prezentowaliśmy w na naszych łamach czworo zadeklarowanych kandydatów w wyborach na burmistrza Siemiatycz. Przypomnijmy – byli to: Grażyna Małgorzata Komuda, Jan Olszewski, Edward Krasowski oraz Piotr Siniakowicz. Dzisiaj prezentujemy kolejną osobę.           Krzysztof Zygmunt Andruszkiewicz
          Siemiatyczanin, lat 45, Wykształcenie wyższe techniczne - absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej. Żonaty, dwoje dzieci. Radny powiatowy obecnej kadencji. Od ponad 16 lat pracuję w Oerlemans Foods Siemiatycze Sp. z o.o. (dawny „Hortex”) - od roku 2001 na stanowisku dyrektora ds. administracyjnych.

          Jestem kandydatem niezależnym. W wyborach samorządowych wystartuję z własnego komitetu wyborczego. Myślę, że jestem człowiekiem otwartym i posiadam umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi i funkcjonowania w grupie. Interesują mnie sprawy i problemy dotyczące mieszkańców naszego miasta. Bardzo zależy mi zrównoważonym rozwoju Siemiatycz oraz poprawie warunków życia jego mieszkańców. Dlatego też postanowiłem kandydować w najbliższych wyborach na stanowisko burmistrza miasta. Chciałbym bardzo, aby w przyszłości Siemiatycze były namiastką normalnego europejskiego miasteczka, którego mieszkańcy będą mieli poczucie i przekonanie, że jest to miejsce, w którym warto żyć i realizować swoje pasje i marzenia.
          Pozostaję otwarty na wszelkie inicjatywy, aby wspólnie zrealizować moje i Państwa oczekiwania. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres e-mailowy: [email protected]
          Korzystając z okazji, chciałbym wszystkim mieszkańcom naszego miasta oraz całego powiatu siemiatyckiego, złożyć jak najlepsze życzenia spędzenia w gronie najbliższych miłych i spokojnych świąt wielkanocnych.

          O wszystkich kandydatach możemy zawsze dowiedzieć się na naszym serwisie www.siemiatycze.com, w zakładce „Wybory 2010”

          opr. Jerzy Nowicki, tygodnik Głos Siemiatycz, fot. MM

Kolejny kandydat na burmistrza Siemiatycz komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się