:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C lekkie zachmurzenie

Kolejny kandydat do rządzenia miastem

Wybory 2010, Kolejny kandydat rządzenia miastem - zdjęcie, fotografia

Kandydatem w wyborach na burmistrza Siemiatycz, popieranym przez PiS, będzie Mariusz Trochimiak. Oto co mówi o sobie:
          Mam 46 lat. Mieszkam w Siemiatyczach gdzie od osiemnastu lat prowadzę działalność gospodarczą. Od dwunastu produkuję okna drewniane. Ponad 60% produkcji eksportuję, głównie do Niemiec i Belgii.
          Moja żona Jolanta prowadzi wraz ze mną firmę. Najważniejsze cele naszego życia to: rodzina i własna firma, która gwarantuje godne i niezależne funkcjonowanie rodzinie. Jak dotychczas oba te cele realizujemy konsekwentnie i z powodzeniem.
          Wychowujemy siedmioro dzieci i dzięki temu dobrze znamy realia życia. Elwira, Marcin i Paweł ukończyli siemiatyckie liceum. Elwira, Marcin i Paweł studiują na politechnice i uniwersytecie w Warszawie. Mateusz i Łukasz są uczniami siemiatyckiego LO. Marek chodzi do gimnazjum, a Paulina do podstawówki. Są też uczniami szkoły muzycznej. Paulina tańczy w „Małym Podlasiu”. Jestem wielkim zwolennikiem aktywności dzieci i młodzieży. Od kilku lat organizujemy w siedzibie naszej firmy doroczny turniej „Szachy Rodzinne”, na który zjeżdżają rodziny szachistów z całego regionu.
          Kiedy 10 lat temu kupowałem obecny zakład przy ul. Krzywej, mało kto wierzył, że mi się uda. Jakież było zdziwienie, kiedy samodzielnie opracowany przez nas wniosek o dotację został pozytywnie rozpatrzony. Stąd dokładnie znam realia, jakie towarzyszą uzyskaniu dotacji z UE - od złożenia wniosku, poprzez realizację, aż do samodzielnego jej rozliczenia.
          Wielkim zaszczytem dla mnie jest propozycja Prawa i Sprawiedliwości, którą osobiście złożył mi Poseł Krzysztof Jurgiel (były minister rolnictwa, wielki orędownik rozwoju terenów wschodnich w sejmie RP), abym z ramienia partii kandydował na burmistrza.
          Stoję przed ogromnym wyzwaniem, ale jestem przekonany, że dzięki życzliwości i współpracy wszystkich mieszkańców i organizacji społecznych hasło mojej kampanii wyborczej: „OBUDŹMY SIEMIATYCZE” stanie się rzeczywistością. Obiecuję, że zrobię wszystko, aby wykorzystać wszystkie możliwości, jakie się pojawią dla rozwoju miasta. Chcę abyśmy byli dumni z naszych Siemiatycz.
          Liczę na miłe przyjęcie, wyrozumiałość i poparcie.

          Przypominamy, że, jak do tej pory, w wyborach na burmistrza Siemiatycz kandydować mają zamiar: Krzysztof Andruszkiewicz (45), Grażyna Małgorzata Komuda (40), Jan Olszewski (54), Antoni Półtorak (63), Piotr Siniakowicz (34) i Mariusz Andrzej Trochimiak (46).
          Z kandydowania zrezygnował Krzysztof Wieczorek. Natomiast niewykluczone jest, że kandydować będzie również obecny burmistrz Zbigniew Radomski.

opr. Jerzy Nowicki, tygodnik Głos Siemiatycz

Kolejny kandydat do rządzenia miastem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się