:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C lekkie zachmurzenie

Kobieta zginęła w płomieniach

Pożary - straż, Kobieta zginęła płomieniach - zdjęcie, fotografia

27 listopada, około 22.30, zaalarmowano straż, że płonie dom w Wólce Nurzeckiej w gm. Nurzec Stacja, a wewnątrz może być, samotnie mieszkająca, niedołężna, 85-letnia kobieta. Pierwsi na miejscu byli strażacy zawodowi z Czeremchy, zaraz po nich z Siemiatycz, Nurca Stacji i Siemichocz w gm. Nurzec Stacja.

Palił się murowany, kryty blachą, dom z nieużytkowanym poddaszem. Energetycy odłączyli prąd. Przyjechało pogotowie. Strażacy pracowali w aparatach oddechowych z uwagi na gęsty dym. Paliło się jednocześnie we wszystkich pomieszczeniach domu i na strychu. Strażacy, policjant i funkcjonariusz straży granicznej musieli ciągle pilnować, żeby strażakom nie przeszkadzali i do płonącego domu nie wchodzili, licznie zgromadzeni, pijani mieszkańcy Wólki.

Niestety, na łóżku znaleziono zwęglone zwłoki. Strażacy zakończyli akcję ok. 3.00, grupa dochodzeniowa siemiatyckiej policji pracowała do rana. Trwa ustalanie przyczyn tragedii.

Jacek S. Wasilewski, Kurier Podlaski - Głos Siemiatycz, fot. jsw

Kobieta zginęła w płomieniach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się