:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C całkowite zachmurzenie

IV Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy

Muzyka - Koncerty, Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej Bułata Okudżawy - zdjęcie, fotografia

9 lipca odbył się Koncert Galowy IV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy "Wiara, Nadzieja, Miłość". Wydarzenie to miało miejsce w hajnowskim amfiteatrze, który zgromadził rzeszę miłośników piosenki poetyckiej i sympatyków twórczości Bułata Okudżawy.

Na scenie wystąpili laureaci tegorocznej edycji festiwalu, których dzień wcześniej na przesłuchaniu konkursowym wyłoniono spośród 23 kandydatów. I tak: I miejsce zajął Wasyl Łuczenko z Warszawy, II miejsce Jan Siebieszuk z Hajnówki, III miejsce Jakub Zuckerman z Krakowa. Natomiast wyróżnienia otrzymali: Zespół Sweet Hilo Night z Białegostoku oraz Daria Markiewicz - Kraśko z Warszawy.

W składzie jury znaleźli się: Joanna Rawik (piosenkarka, aktorka), Andrzej Janeczko i Maja Piwońska (członkowie zespołu Trzeci Oddech Kaczuchy) oraz Anatol Borowik (pomysłodawca i organizator festiwalu). Festiwal odbył się z udziałem m.in. Olgi Okudżawy, która objęła wydarzenie honorowym patronatem.

Andrzej Janiuk, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot AJ

IV Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się