:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C całkowite zachmurzenie

II Bieg po Flagę

1 maja Łosice świętowały na sportowo. Łosicki Dom Kultury, grupa "Pędzące Ślimaki Łosice" i burmistrz Miasta i Gminy Łosice zorganizowali "Łosicką Majówkę Aktywnie", a w jej ramach "II Bieg po Flagę".

        Wystartowano na czterech dystansach: bieg i nordic walking na 3000 m, bieg rodzinny na 1000 m i bieg dla najmłodszych na 400 metrów. Organizatorzy dla wszystkich planowali wręczyć biało-czerwone flagi, ale ogromne zainteresowanie startujących kazało wręczać po fladze na rodzinę. Wszyscy dostali pamiątkowe medale, zwycięzcy puchary. Co ciekawe - w imprezie wzięli również mieszkańcy Siemiatycz.

       W biegu na 3000 m. wystartowało 61 osób, nordic walking - 17; 1000 m - 67; dzieci na 400m - 94.

       Klasyfikacja: kobiety 3000 m - I Agnieszka Markiewicz; II Wioleta Lewczuk; III Emilia Gorgol; mężczyźni 3000 m - I miejsce Filip Kaniewski, II Mateusz Domański, III Bartosz Lewczuk; kobiety 1000 m - I Wiktoria Szewczuk, II Alicja Trykacz, III Ola Kolasa; mężczyźni 1000 m - I Jakub Podlipniak, II Dawid Gnus, III Mateusz Boruta; nordic kobiety - I Sylwia Sołtysiak, II Wiktoria Popławska, III Iwona Muder; nordic mężczyźni - I Dawid Gnus, II Marian Czmoch, III Krzysztof Pietronowicz.

       Łosicka majówka to też typowy piknik na stadionie. Był grill, lody, dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci i występy lokalnych grup działających przy ŁDK.

       Więcej w wydaniu papierowym.

       Anna Kondraciuk, fot AK

 

II Bieg po Flagę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się