:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C

Festyn Rodzinny Gminy Brańsk

Święta i uroczystości, Festyn Rodzinny Gminy Brańsk - zdjęcie, fotografia

21 czerwca w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Gminie Brańsk, nad zalewem Kiersnówek – Otapy, odbył się IX Festyn Rodzinny. W tym roku organizatorzy postanowili zmienić nieco jego formę i sposób organizacji, opierając się w dużej mierze na lokalnych twórcach.

Sześciu wykonawców muzycznych i kabaret zapewnił licznie zgromadzonej publiczności wiele atrakcji. Wśród występujących był Krzysztof Procek z Rudnika Małego - śląski artysta estradowy, zespół XFORT z Adamem Kraśko, początkującym „celebrytą” („Rolnik szuka żony”).

Bardzo sympatycznie zaprezentowały się dziewczęta z zespołu „Septyma” działającego przy szkole rolniczej w Rudce oraz Aga eN – śpiewająca sołtysowa z m. Burchaty w gminie Brańsk. Nie zabrakło także zespołu „3 x Tak”, działającego przy Gminnym Ośrodku Upowszechniania Kultury w Kalnicy. Ponadto było wiele innych atrakcji i bogata oferta kulinarna.

Jarosław Usakiewicz, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot. JU

Festyn Rodzinny Gminy Brańsk komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się