:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Festiwal Muzyki Granej na Żywo "Gramy Swoje"

Ruszyły zgłoszenia do tegorocznej V edycji platerowskiego Festiwalu Muzyki Granej na Żywo "Gramy Swoje".

- Festiwal ma formę konkursu, a jego celem jest promocja zespołów grających muzykę graną na żywo. Preferowana jest własna twórczość oraz muzyka autorska - przypomina Karol Juszyński pomysłodawca i współorganizator Festiwalu. - Wykluczamy playback lub półplayback. Chcemy promować muzykę być może niedoskonałą, gdzie nietrudno jest o drobne błędy, jednak wykonywaną na żywo. Laureaci Festiwalu, oprócz nagrody finansowej, będą mieli możliwość występu na jednej scenie z gwiazdą, którymi dotychczas były takie zespoły jak Rotten Bark, The Fraiz, Farben Lehre, Maleo Reggae Rockers czy Akurat. W tym roku gościem specjalnym będzie zespół PodobaMiSię. Do tej pory zgłaszały się do nas zespoły z takich miast jak: Warszawa, Wrocław, Olsztyn, Białystok, Lublin, Leszno, Poznań, Gdańsk, Kraków, Łódź i wielu innych, a także zespoły z Czech i Białorusi.

Tegoroczne Gramy Swoje odbędzie się w niedzielę 31 lipca, oczywiście w Platerowie.

Zespoły, które chcą wziąć udział w eliminacjach, powinny do 13 czerwca przesłać kartę zgłoszenia oraz materiał demo z trzema utworami muzycznymi w dobrej jakości na CD (mile widziane nagranie video z próby lub koncertu) na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Platerowie, ul. 3 Maja 13, 08-210 Platerów (decyduje data stempla pocztowego); lub adres e-mail: [email protected] (nagrania w formacie mp3). Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.gok.platerow.com.pl

17 czerwca ogłoszona zostanie lista zespołów, które zagrają na tegorocznym GS.

Patronat medialny nad Festiwalem jak co roku sprawuje Kurier Podlaski Głos Siemiatycz.

Anna Kondraciuk, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz

Festiwal Muzyki Granej na Żywo "Gramy Swoje" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się