:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Ferie na lodzie

Rózne dyscypliny, Ferie lodzie - zdjęcie, fotografia

28 stycznia na lodowisku "Biały Orlik" przy ZS nr 1 w Hajnówce odbyły się gry i zabawy na lodzie pod hasłem "Zima też jest piękna". 34 przedszkolaków oraz dzieci ze szkół podstawowych wzięło udział w licznych konkursach na łyżwach figurowych i hokejowych.

Organizatorem był OSiR Hajnówka, który zadbał o świetną zabawę i bezpieczeństwo młodych zawodników. Specjalnie na tą okazję przyjechała reprezentacja młodych (7-14 lat) łyżwiarzy z Prażan (Białoruś), która poprzedziła imprezę pokazem jazdy figurowej na lodzie.

Publiczność z podziwem oglądała popisy Białorusinów. Głównym celem imprezy była zabawa i przyjemne spędzenie wolnego czasu na powietrzu. Szybko jednak zabawa przeistoczyła się w ostrą rywalizacje między uczestnikami. Jak to na lodzie nie zabrakło śmiesznych upadków.

Na zakończenie imprezy prowadzący i zarazem główny sędzia Janusz Ludwiczak wręczył zwycięzcom symboliczne medale oraz osłodził uczestników koszem łakoci.

Andrzej Janiuk, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot AJ

Ferie na lodzie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się