:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C lekkie zachmurzenie

Dwa wypadki jednego dnia

Wypadki drogowe, wypadki jednego - zdjęcie, fotografia

14 września najpierw ok. 7.20 na dziewiętnastce w Platerowie zderzyły się toyota prius i skoda felicja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że toyota na litewskich numerach rejestracyjnych, kierowana przez 43-letniego obywatela Ukrainy, zahamowała za jadącym przed nią autem, po czym zjechała na lewy pas i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającą z przeciwka skodą, kierowaną przez 38-letniego mieszkańca powiatu łosickiego. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

        Poważnie poszkodowani (m.in. złamanie mostka) zostali kierowca i pasażerowie skody, 20- i 24-letni mieszkańcy pow. łosickiego. Przyjechały trzy zespoły ratownictwa medycznego (w tym ekipa z Siemiatycz). Trafili do szpitali w Łosicach i Siemiatyczach. ZRM z Platerowa po jakimś czasie wrócił po kierowcę toyoty, który zaczął uskarżać się na dolegliwości. Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielali również strażacy z JRG Łosice i OSP Platerów. Zabezpieczyli też miejsce zdarzenia i przez ok. 4 godzin kierowali ruchem, który odbywał się wahadłowo.

        Tego samego dnia, o 9.40 w Mszannej gm. Olszanka dachowało audi. 42-letni kierowca, mieszkaniec pow. łosickiego z nieustalonych przyczyn uderzył w sygnalizator, ustawiony na drodze ze względu na trwające prace drogowe. Audi zjechało do rowu, gdzie dachowało. Tu też kierowca był trzeźwy. Trafił do szpitala na dalsze badania. Z pomocą, oprócz pogotowia, przyjechali strażacy z JRG Łosice i OSP Mostów.

        Anna Kondraciuk, fot. OSP Platerów

Dwa wypadki jednego dnia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się