:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Dni Drohiczyna – na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski

Kiedy: 2018-07-27 , godzina: 15:00 | Gdzie: Drohiczyn

Święta i uroczystości, Drohiczyna Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski - zdjęcie, fotografia

W ostatni weekend lipca (27 – 29.07) odbędą się Dni Drohiczyna – Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski. W tym roku imprezę ubogacą swoją obecnością wytwórcy regionalnych produktów z trzech województw: lubelskiego, podlaskiego i podkarpackiego, którzy zaprezentują kulturę i tradycje kulinarne swoich regionów.

            Przedsięwzięcie odbędzie się w Parku Miejskim w Drohiczynie ze specjalnie wydzielonym miasteczkiem produktów tradycyjnych i regionalnych wschodniej Polski. Dodatkowo przewidziane są pokazy kulinarne, stoiska informacyjno - promocyjne trzech województw: podkarpackiego, podlaskiego oraz lubelskiego. Wystawcy z trzech województw będą mieli szansę na wygraną w konkursach na najatrakcyjniejsze stoisko oraz najsmaczniejszy produkt.  

Dni Drohiczyna – Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski uatrakcyjnią wydarzenia towarzyszące, takie jak: Kino Plenerowe, Teatr dla Dzieci, Wystawa Koni, Rajski Spływ Kajakowy rzeką Bug, oraz Zawody Spławikowe. Wydarzenie uświetnią także występy zespołów THE BEST OF QUEEN, KUZYN ZENKA  i KASIA KOWALSKA.

Drohiczyn jak i jego okolice prezentują wiele atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i trochę starszych gości. Z pewnością każdy, kto odwiedzi miasto, w jego historii, kulturze, zabytkach czy też w nadbużańskim klimacie, odnajdzie dla siebie coś, co sprawi, że wróci tu jeszcze nie jeden raz. Być może to właśnie tegoroczne Dni Drohiczyna – Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski będą wydarzeniem, które zainspirują do przyjazdu do Drohiczyna, a później do regularnych powrotów do nadbużańskiego grodu.

Dni Drohiczyna – na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski komentarze opinie

  • gość 2018-07-24 19:09:09

    W Siemiatyczach są w tym czasie Targi pogranicza, kto komu robi na złość? Wystawcy - wytwórcy regionalnych produktów muszą wybierać, włodarz Drohiczyna chyba nie ogarnia tematu.

  • Rafał Siwek - niezalogowany 2018-07-26 14:15:50

    Szanowny "gość" zachęcam do zapytania organizatora Targów Pogranicza dlaczego zmienił termin imprezy z sierpnia na lipiec. Wtedy proszę ocenić kto czego nie ogarnia. Pozdrawiam

Dodajesz jako: Zaloguj się