:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C lekkie zachmurzenie

"Cudowna terapia" - teatr w Łosicach

Kiedy: 2018-09-15 , godzina: 19:00 | Gdzie: Łosice

Teatr,

Sztuka Daniela Glattauera pt. „Cudowna terapia” we wrześniu w Łosickim Domu Kultury.

      W  sytuacij kryzysu małżeńskiego  poznajemy Joannę i Valentina – głównych bohaterów sztuki Daniela Glattauera pt. „Cudowna terapia”. Czy decydując się na terapię małżeńską, aczkolwiek bez żadnej wiary w jej powodzenie, niejako dla świętego spokoju, doświadczą cudu i uratują swoje małżeństwo? Świetnie napisana komedia, grana przez znanych już Państwu z „Kantaty na cztery skrzydła” aktorów, niewątpliwie wprawi Was w znakomity humor. Koniecznie trzeba przyjść ze swoją drugą połową!

       Autor: Daniel Glattauer Przekład: Marek Szalsza Reżyseria: Waldemar Koperkiewicz, Robert Protasewicz Opracowanie muzyczne: Waldemar Koperkiewicz Obsada: Urszula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz Kierownik produkcji: Anna Harke.

       Sprzedaż i rezerwacja biletów: cena biletu: 40 zł sekretariat Łosickiego Domu Kultury, ul. Piłsudskiego 4, tel. 83 359 05 09, 531 257 246 e-mal: [email protected]

"Cudowna terapia" - teatr w Łosicach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się