:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Ciężarówka w rowie

1 maja ok. 8 rano na dziewiętnastce w Andryjankach gm. Boćki w rowie wywróciła się ciężarowa scania z naczepą. 28-letni kierowca z Rzeszowa, jadący w stronę Bielska, nie zachował należytej ostrożności, zjechał na lewą stronę, ciężarówka - chłodnia - wpadła do rowu i przewróciła się na lewy bok. Z Grecji wiozła 20 ton truskawek. Do szpitala trafili i kierowca i pasażer - m.in. ze złamaniem obojczyka. Kierowca był trzeźwy.

Ze zgłoszenia, niestety z brakiem dokładnej lokalizacji miejsca zdarzenia, wynikało, że wypadek miał miejsce na pograniczu powiatów bielskiego oraz siemiatyckiego. Do wypadku pojechali więc strażacy z obu sąsiadujących powiatów - z bielskiego JRG w Bielsku Podlaskim oraz OSP Boćki i OSP Andryjanki; z powiatu siemiatyckiego do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy z JRG w Siemiatyczach oraz OSP Dziadkowice. Łącznie w działaniach udział brało 27 strażaków.

        Na czas działań zablokowany był jeden pas jezdni, a ruch pojazdów odbywał się wahadłowo.

        Anna Kondraciuk, fot. jsw i KP PSP Bielsk Podlaski

Ciężarówka w rowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się