:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C całkowite zachmurzenie

Ciechanowiec - Stypendyści premiera i ministra

Aktualności - Ciechanowiec, Ciechanowiec Stypendyści premiera ministra - zdjęcie, fotografia

W Podlaskiej Filharmonii w Białymstoku 21 listopada przyznane zostały nagrody Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia wyróżniającym się uczniom.

Wśród nagrodzonych byli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicz w Ciechanowcu: Remigiusz Truszkowski z klasy III OSSP i Anna Maria Rogucka z klasy III B LO. Stypendystom towarzyszyli dyrektor Eugeniusz Święcki oraz Artur Bojar.

Warunkiem otrzymania wyróżnienia i stypendium było otrzymanie promocji z wyróżnieniem i uzyskanie najwyższej średniej ocen w szkole. Mogli nimi zostać też ci, którzy wykazali szczególne uzdolnienia w minimum jednej dziedzinie wiedzy, a w pozostałych wyniki co najmniej dobre.

W uroczystości uczestniczyli Wojciech Dzierzgowski - Wicewojewoda Podlaski oraz Jerzy Kiszkiel - Podlaski Kurator Oświaty.

Jarosław Usakiewicz, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot. Archiwum ZSOiZ w Ciechanowcu

Ciechanowiec - Stypendyści premiera i ministra komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się