:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Boćki - Małżeństwa na medal

Aktualności - Boćki, Boćki Małżeństwa medal - zdjęcie, fotografia

„Sto lat, a nawet dwieście”, symboliczny kielich szampana oraz medale za długoletnie pożycie małżeńskie czekały na pary z gminy Boćki, obchodzące złote gody. Podczas uroczystości wręczono jubilatom odznaczenia nadane przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Medale otrzymały: cztery pary z Bociek – Nadzieja i Bogusław Stańscy, Jadwiga i Tadeusz Lipińscy, Jadwiga i Zygmunt Mężyńscy oraz Zenobia i Konstanty Sokołowscy; z Bodaczek Kazimiera i Jan Szerszeń, z Jakubowskich Bronisława i Stanisław Zawadzcy oraz Jadwiga Halina i Antoni Popławscy z Nurca, Aleksandra i Mikołaj Jakimiuk, ze Śnieżek Walentyna i Piotr Pietrzykowscy, z Sielca Jadwiga Maria i Józef Szymczuk, a z Chraniborów Krystyna i Franciszek Radziszewscy. Obchody tak ważnego dnia nie obyły się bez poczęstunku. Nie mogło także zabraknąć Klubu Seniora „Róże Jesieni”, który przygotował na ten dzień specjalny repertuar.

Uroczystość odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach, 16 czerwca. Wszystkim jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Ewelina Modzelewska, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz fot. EM

Boćki - Małżeństwa na medal komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się