:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

BMW Meet Up Siemiatycze.

Kiedy: 2018-08-11 , godzina: 10:00 | Gdzie: Siemiatycze

Sporty motorowe, Siemiatycze - zdjęcie, fotografia

W tym roku, po raz pierwszy miłośnicy i pasjonaci marki BMW odwiedzą malownicze tereny nadbużańskiego Podlasia, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz miło spędzić czas podczas BMW Meet Up Siemiatycze.

Jest to nie tylko okazja do pogłębienia wiedzy motoryzacyjnej, ale również spotkania ze znajomymi. Zapraszamy rodziny z dziećmi. Zlot odbędzie się w najpiękniejszej części Siemiatycz, w miejskim amfiteatrze położonym nad zalewem. Aby umilić sobie czas, wszyscy goście będą mogli skorzystać z kajaków, rowerków wodnych i leżaków.
Dla uczestników i gości przygotowano wiele konkursów i zabaw tematycznych, między innymi: konkurs wiedzy, trzymanie felgi na czas, rzut kołpakiem do celu.
Podczas wydarzenia zostanie wybrane: auto zlotu, felga zlotu i najgłośniejsze auto. Najlepszym uczestnikom zostaną przyznane nagrody.
Impreza ma charakter pikniku, na którym będzie można dobrze zjeść i wypić napoje, nie tylko bezalkoholowe.
Podczas imprezy będzie rozstawiona scena plenerowa która będzie miała oprawę muzyczną w postaci DJ.
Po zakończeniu zlotu uczestników zlotu zapraszamy na after party.

 

Miejsce zdarzenia mapa Podlasie - Kurier Podlaski


BMW Meet Up Siemiatycze. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się