:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Biało-czerwona VII. Siemiatycka Wieczorna "Dycha"

Kiedy: 2018-06-02 , godzina: 18:00 | Gdzie: Siemiatycze

Bieganie , Biało czerwona Siemiatycka Wieczorna

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, Lekkoatletyczny Klub Sportowy "Sprinter" Siemiatycze i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Siemiatyczach zapraszają na siódmą już edycję biegów przez miasto, Siemiatycką Wieczorną Dychę, tym razem w wersji biało czerwonej, z okazji tysiąclecia niepodległości.

        Start i meta – ul. Nadrzeczna w Siemiatyczach, 2 czerwca o godz. 18.00.

        Dodatkowo rozegrane zostaną biegi: 5 km dla mężczyzn i kobiet oraz 400-metrowy bieg dla dzieci, w którym startują dzieci oraz dzieci z rodzicami.

        Uczestnikami biegów głównych na 10 km mogą być osoby, które mają ukończone 18 lat. W biegu na 5 km mogą pobiec osoby, które mają ukończone 16 lat.

        Imienne zgłoszenia elektroniczne po wypełnieniu formularza na stronie www.maratonypolskie.pl (do 31 maja) lub osobiście w dniu zawodów. Bezpośredni link do zapisów elektronicznych: http://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/489. Druk zgłoszenia dostępny będzie także w biurze zawodów (MOSiR Siemiatycze). Zgłoszenia osobiste w dniu zawodów przyjmowane będą od godz. 15:30  do godz. 17:30. Weryfikacja i wydawanie numerów startowych odbędzie się w biurze zawodów. Decyduje kolejność zgłoszeń. Maksymalna ilość uczestników biegu głównego na 10 km – 150 osób. Podczas weryfikacji zawodnicy muszą posiadać dowód osobisty.

        Wpisowe do 31 maja br. wynosi 40 zł. Po tym terminie nie ma możliwości zgłoszenia się do zawodów w formie elektronicznej. Zgłoszenia dokonać będzie można w dniu imprezy w biurze zawodów i wpisowe wynosić będzie 80 zł. Wpisowe dla mieszkańców powiatu siemiatyckiego do 31 maja wynosi 20 zł. Po tym terminie - 50 zł. Wpisowe do biegu na 5 km wynosi 20 zł, po tym terminie - 40 zł. Dzieci, mężczyźni 65+ i kobiety 60+ nie ponoszą opłaty wpisowej.

        Przewidziano nagrody pieniężne: I miejsce  - 450 zł, II - 300 zł, III - 200 zł, IV– 150 zł, V miejsce – 100 zł, VI miejsce – 50 zł; puchary za I – III miejsce w klasyfikacjach generalnych i wiekowych, dla najlepszego zawodnika i zawodniczki z powiatu siemiatyckiego; pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników biegów; pełen pakiet startowy dla pierwszych 150 osób, które opłaciły wpisowe. W biegu na 5 km nie będzie nagród finansowych, ale puchary za miejsca I - III, w biegu dla dzieci (400 m): niespodzianki. Wśród uczestników zawodów rozlosowane również zostaną nagrody rzeczowe.

        Organizator zapewnia opiekę medyczną w trakcie biegu, wodę na trasie i po zakończeniu biegu, elektroniczny pomiar czasu, ciepły posiłek po zakończeniu biegu (grill lub ognisko).

        Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.mosir-siemiatycze.info oraz w biurze MOSiR Siemiatycze (tel. 85 656 10 44). ak

Miejsce zdarzenia mapa Podlasie - Kurier Podlaski


Biało-czerwona VII. Siemiatycka Wieczorna "Dycha" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się