:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

56-letnia kobieta zginęła w pożarze

Pożary - straż, letnia kobieta zginęła pożarze - zdjęcie, fotografia

13 października, ok. 17.20, zaalarmowano straż, ze płonie drewniany dom w Turnie dużej w gm. Siemiatycze. Kiedy na miejsce zajechały dwa wozy straży z Siemiatycz, z domu i jego przybudówki wydobywał się gęsty dym.

Ognia na zewnątrz prawie nie było widać. Zaraz przyjechali też strażacy ze Słoch Annopolskich w gm. Siemiatycze, potem też z Moszczony Królewskiej w gm. Mielnik. W domu mieszkały trzy osoby - dwie z nich, ojciec i syn, byli na zewnątrz. Niestety wewnątrz została 56-kobieta. Strażacy wybili okna, by dostać się do środka. Po chwili wynieśli nieprzytomną kobietę. Natychmiast rozpoczęli reanimację. Po kilku minutach dojechała załoga pogotowia. Udało się przywrócić czynności życiowe i zabrano kobietę do siemiatyckiego szpitala. Niestety, pół godziny po północy, na skutek zatrucia tlenkiem węgla i poparzenia dróg oddechowych, zmarła.

Jacek S. Wasilewski, Kurier Podlaski - Głos Siemiatycz, fot. jsw

56-letnia kobieta zginęła w pożarze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się