:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C lekkie zachmurzenie

100- lecie odzyskania Niepodległości na ziemiach Korczewskich

Kiedy: 2018-09-23 , godzina: 13:30 | Gdzie: Korczew

Muzyka - Koncerty, lecie odzyskania Niepodległości ziemiach Korczewskich - zdjęcie, fotografia

Wójt Gminy Korczew na zaszczyt zaprosić na wydarzenie kulturalne "100- lecie odzyskania Niepodległości na ziemiach Korczewskich", które odbędzie się 23 września 2018r. na placu przed Urzędem Gminy oraz przy Zespole Pałacowo- Parkowym w Korczewie.

       W programie: narodowe czytanie „Przedwiośnia”- Stefana Żeromskiego oraz program artystyczny poświęcony historii ziemi Korczewskiej w wykonaniu uczniów z terenu gminy Korczew (13:30- 15:30- plac przed Pałacem w Korczewie). Muzyczne występy będą odbywały się na scenie przy Urzędzie Gminy, na której kolejno pojawią się: Marlena Uziębło z repertuarem Hanki Ordonówny (16:00), Jaster przedstawi pieśni cygańskie i patriotyczne (16:45), a następnie wystąpi zespół Freestyle (17:30), zespół MAXTERS (18:15) i zespół Forum (19:00).

       Dodatkowo liczne konkursy rodzinne, warsztaty artystyczne lepienia form glinianych, dziecięcy park rozrywki, stoiska  handlowe oraz bufet gastronomiczny z ogródkiem piwnym.

Serdecznie zapraszamy!

100- lecie odzyskania Niepodległości na ziemiach Korczewskich komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się