:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Złote Gody w Perlejewie

8 lipca, najpierw specjalną mszą w intencji zdrowia Jubilatów, a potem uroczystym obiadem w świetlicy w Perlejewie, świętowano Złote Gody mieszkańców tej gminy. Oprócz małżeństw, które mogą poszczycić się 50-letnim stażem, były również trzy które przeżyły wspólnie 60 lat i jedno 65-letnie.

 65 lat temu bycie ze sobą na dobre i złe ślubowali Wiktoria i Edward Zalewscy. Małżeństwa z 60-letnim stażem to Alina i Henryk Czarkowscy, Janina i Henryk Twarowscy i Marianna i Stanisław Niemyjscy.

 Złote Gody, czyli 50 lat razem świętowali Danuta i Jerzy Jasiotowie, Krzystyna i Tadeusz Prywatowie, Teresa i Jan Stańczukowie, Zofia i Kazimierz Porzezińscy, Honorata i Franciszek Twarowscy, Danuta i Heronim Biszewscy, Irena i Dariusz Jaszczołtowie, Franciszka i Eugeniusz Prokopiakowie, Anna i Stanisław Popławscy, Helena i Józef Supryniukowie, Heronima i Jan Biszewscy, Anna i Antoni Andrzejczukowie, Wanda i Zbigniew Borzymowie, Lucyna i Władysław Koskowie, Krystna i Antoni Radziszewscy, Irena i Henryk Zgietowie.

 Niestety dwóm osobom nie udało się dożyć uroczystości, nie wszystkim też stan zdrowia pozwolił na dotarcie. Tym bardziej więc życzymy zdrowia. I gratulujemy wytrwałości w tym wspólnym życiu razem.

 W towarzystwie najbliższych wszyscy zostali odznaczeni medalami za długoletnie pożycie, nadanymi przez prezydenta RP, otrzymali listy gratulacyjne od Wójta Gminy Perlejewo. Poczęstunek zapewnił Dom Weselny Kuczyn, muzykę i tańce - kapela "Szwagry".

Anna Kondraciuk fot. ak

Złote Gody w Perlejewie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się