:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wypadek na drodze Siemiatycze - Ciechanowiec. Troje dzieci w szpitalach

Wypadki drogowe, Wypadek drodze Siemiatycze Ciechanowiec Troje dzieci szpitalach - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
29/12/2018 16:35

29 grudnia tuż przed 14.00, na drodze Siemiatycze - Ciechanowiec, na skrzyżowaniu do wsi Morze w gm. Grodzisk, zderzyły się ford i VW passat. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 34-letnia kierująca fordem, jadąc w kierunku Siemiatycz, w trakcie skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka passatowi, którym kierowała 27-latka. Auta zderzyły się i zjechały do rowu.

       Fordem podróżowały dzieci w wieku 3, 4 i 7 lat. One zostały najbardziej poszkodowane w wypadku. Trafiły do szpitali - dwóch chłopców z urazami nóg, do Siedlec na chirurgię dziecięcą, dziewczynka - śmigłowcem najprawdopodobniej do DSK Białystok.

      Do szpitala zabrano również kierującą passatem - z poważnym urazem biodra i 30-letniego pasażera VW, z urazem ręki. Po poszkodowanych przyjechały trzy ekipy pogotowia i przyleciał śmigłowiec LPR.

     Pomoc poszkodowanym nieśli również strażacy z OSP Stadniki, JRG Siemiatycze, OSP Grodzisk. Droga przez pewien czas była zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy.

       Anna Kondraciuk,  fot. jsw

Reklama

Wypadek na drodze Siemiatycze - Ciechanowiec. Troje dzieci w szpitalach komentarze opinie

  • gość 2018-12-29 21:22:29

    Jak można spowodować taki bezmyślny wypadek?! Na prostej drodze, skręcając, kiedy na przeciwko jedzie na wprost samochód. Przecież taka sytuacja to przewidywanie na poziomie pięciolatka. Następnym razem zamiast samochodu rower albo furmanka skoro jeździć się nie potrafi. Już pal w to, że siebie naraziła, jej decyzja, ale naraziła również dzieci i innych uczestników ruchu jadących prawidłowo. Jeździsz całe życie prawidłowo, nie wariujesz, przewidujesz, ale spotkasz taką na drodze i możesz zginąć albo zostać inwalidą w jednym momencie. Przerażające i przede wszystkim denerwujące. Oby wszystkie dzieci przeżyły i oby wypadek nie rzutował na ich dalsze życie. Oby ludzie w drugim aucie również się wykaraskali bez późniejszych problemów. A inni nauczka, nie umiesz jeździć, to zostaw to innym. A jak już upierasz się jeździć, choć nie powinieneś, to MYŚL, PRZEWIDUJ. Czasem lepiej ustąpić komuś, kto jedzie bezmyślnie choć ma się pierwszeństwo albo dojechać 5 minut później, ale dojechać do domu, a nie do grobu.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-12-29 21:57:04

    Nie kazdy powinien jezdzic autem bo stanowi zagrozenie dla siebie i innych!!! Kto wydal prawo jazdy? Manewr wykonany jak 14 latek co zabral ojcu auto a kursów nie przeszedł i nie wie co i jak sie robi na drodze. Na miejscu tego passata mogl byc kazdy. Moglem byc ja, wiozlem tamtedy corke moze pol godziny przed tym wypadkiem. Jak dobrze ze nie wyjechalismy te pol godziny pozniej. To byl przypadek. Tylko dzieci szkoda. Niech beda dzielne!!!

  • kierowca - niezalogowany 2018-12-30 00:51:54

    Oczywiście nic tego wypadku nie usprawiedliwi lecz bardzo łatwo jest kogoś osądzić. Proszę się uderzyć w piersi i nie udawać, że się jest bez grzeszku i asem na drodze. Pozdrawiam.

  • Kamianki - niezalogowany 2018-12-30 13:18:46

    Okropny wypadek. Jak sie wiezie dzieci to sie 5 razy powinno upewnic czy mozna skrecic, wyprzedzic i tak dalej... ot i udany okres swiateczno noworoczny dla dzieci dla matki i dla tych z vw co jechali prosto, podobno mieli nowy samochod. Wspolczuje

  • Bocian - niezalogowany 2018-12-30 14:36:33

    Z tą drogą jest chyba coś nie tak. Ciągle tam są wypadki,no i te głębokie rowy. Jak była dziurawa ludzie wolniej jeździli, a teraz ciągle wypadki.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 17:43:30

    Polecam zapoznać się z całą sytuacja A dopiero później komentować... ludzie na tej drodze delikatnie mówiąc zapier****laja... Bo nie widziałem żeby kto kolwiek na tak ładnej drodze jechali 80/90km/h. Każdy mógł zawinic w tej sytuacji... Polecam najpierw sprawdzić kierowczynię passata A potem forda... najprostsze wytłumaczenia sytuacji są najszybsze... aby mieć z głowy i ukarać kierowczynię forda i zamknac sprawe... wiele razy widzę dużo naruszeń przepisów ruchu drogowego na tej drodze...

  • Stadniki - niezalogowany 2018-12-30 18:15:16

    Do gość Mamy obraz sytuacji - kobieta nie upewniła się, że może bezpiecznie skręcić w lewo i spowodowała wypadek z samochodem jadącym z naprzeciwka. Nawet jeśli ten z naprzeciwka jechał szybciej niż dozwolono to znaczy to, że już można wpieprzyć mu się przed maskę? Każdy mógł zawinić, ale zawiniła kierująca Fordem. Proste fakty. Również widzę wiele naruszeń przepisów i to codziennie na każdej drodze, którą jechałem. Czy to znaczy, że ja również mam jeździć jak mi się podoba no bo przecież każdy mógł zawinić? :)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 18:40:21

    No ludzie ta droga zapier... to prawda, ale jak chce skrecic, szczegolnie jesli wioze innych ludzi a tym bardziej dzieci, to wole poczekac az ktos kto jedzie szybko przejedzie sobie i dopiero jade. A nie ze zdaze albo nie zdaze, uda sie albo nie uda. Loteria. To jest ten sam przypadek co kierowcy ktorzy sadza ze na przejazdach kolejowych zdaza przed pociagiem a sie jednak nie udaje i tragedia. Skrajna nieodpowiedzialnosc. Boze oby te dzieci wyszly calo.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 18:54:53

    Zeby przeciac innemu samochodowi jego droge np wlasnie skrecajac przed nim trzeba miec niestety 100% pewnosci ze to sie uda :( modle sie za wszystkich zeby wyszli calo bez skutow ubocznych, rehabilitacji i tak dalej... duzo sily w tym okropnym czasie i zdrowka... a mnie dalo do myslenia zeby bardziej uwazac na drodze na siebie i bardziej przewidywac ruchy innych kierowcow.

  • M. - niezalogowany 2018-12-30 20:13:11

    Dbajcie o siebie uwazajcie na drodze. Zanim zrobicie manerw zastanowcie sie,skupcie,upewnijcie sie ze bedzie bezpiecznie. Lepiej wolniej dojechac,poczekac az auto przejedzie a dojechac bezpiecznie. Zycie jest tylko jedno... przestroga dla wszystkich. Szanujmy sie na drodze,kazdy chce zyc. Uczestnikom wypadku wysylam ile moge ogrom pozytywnych mysli i wierze ze wszystko skonczy sie dobrze. Bedzie dobrze

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 03:33:31

    A ja.tak sie zastanawiam. Kto siedzial z was z tylu w samochodzie. ??? Malo. Kazdy widac bez winy bo.rzuca kamieniami. Popukajcie sie w czolo. Bo kazdemu sie moze zdazyc nawet najlepszemu kierowcy. A jak widac kazdy ma.o sobie jak najlepsze zdanie. 9

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 05:03:18

    Siedziałem sobie w domku patrzę jedna karetka druga. Potem straż itp. Mówię do żony napewno znowu na drodze na Ciechanowiec. No i a jak nie myliłem się. Droga jest zajebista to ludzie jeżdżą bezmyślnie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 09:13:16

    No coz, 32 lata juz prowadze samochod, polska, za granica, ale zeby skrecic przed maska innemu kierowcy to mi sie nie zdarzylo i nie zdarzy. Musialbym byc w amoku. Cale szczescie mamy jeszcze prawo do wyrazania swojego zdania czy to sie to komus podoba czy nie. Bliska mi osoba zginela przez taka bezmyslna osobe za kierownica i nie mam zamiaru glaskac takich ludzi po glowce i lukrowac, bo tak wypada. Tacy ludzie stanowia powazne zgrozenie w ruchu ladowym i trzeba o tym mowic, a nie gadac farmazony typu "kazdemu sie moglo zdazyc". Nie, nie kazdemu, jak ktos jest roztropny za kierownica, to takie rzeczy sie nie zdarzaja. Zdarzaja sie dopiero wtedy, kiedy spotkasz na drodze takiego wlasnie bezmyslnego kierowce, ktory mimo tego, ze jedziesz prawidlowo, to w ciebie pier... i pozamiatane, tyle z twojej bezpiecznej i uwaznej jazdy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 09:23:26

    Ostatnio facet wjechal w ludzi na pasach i 2 osoby nie zyja, matka z corka, tez bedziesz mowic, ze nic takego, kazdemu sie moglo zdarzyc, nawet ty mogles wjechac w takich ludzi? Powiedz to ich ojcu i mezowi. Ta sama sytuacja, tu kierowca wjechal w inny samochod, w vw, a tam w ludzi. A moze powiesz, ze to co innego? To samo, tylko na szczescie tu nikt nie zginal a mogl. Mogly tez jechac inne auta, mogli isc poboczem ludzie. Mogla byc gorsza tragedia. Dobrze ze to sie tylko tak skonczylo. A prawko do zabrania juz bez odwolania.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 09:58:25

    Jakby ktos wtedy jeszcze obok jechal skuterem albo jakims motorem to nie byloby co zbierac z czlowieka... widzialem jak sniegu nie ma to jezdza tamtedy glupki na pierdziawkach mimo ze zimno

  • A - niezalogowany 2018-12-31 11:26:47

    Tymi kamieniami o ktorych rzucaniu mowisz to sie stuknij w glowe lepiej. Skoro twierdzisz ze kazdemu, czyli tobie tez moze zdazyc sie taki wypadek i sam/sama mozesz taki spowodowac to moze lepiej nie wyjezdzaj na droge. Bedzie bezpieczniej dla wszystkich. To dosyc przerazajace uslyszec, ze ktos twierdzi ze jest zdolny powtorzyc taka sytuacje. To nie jest normalne kiedy ktos mowi, ze tez moze mu sie to przydarzyc i co gorsza, robi za kierowce. Az strach wyjezdzac na droge. Schowaj kluczyki a samochod schowaj do stodoly.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 11:34:57

    Nikt nie ma prawa nikogo osadzać, każdemu taka sytuacja moze się wydarzyć, osoba która spowodowała ten wypadek i tak już ma do końca życia wyrzuty dlatego trzeba być pokornym w ocenie innych. Nikt nie robi tego specjalnie wiec najlepiej żeby każdy swoje zdanie zachował dla siebie.

  • gość 2018-12-31 12:29:57

    Każdemu może się przydarzyć? Mów za siebie i nie mierz wszystkich swymi umiejętnościami.

  • gość 2018-12-31 12:39:40

    Nikt tu nikogo nie osądza, lecz komentuje, wyraża swoje zdanie. Osądzać to może ksiądz w konfesjonale, sędzia w ławie albo Bóg, ja wyrażam swoją opinię. A opinię o nieodpowiedzialnych kierowcach mam tę samą od kilkudziesięciu lat - nie jest ona dobra i nie zamierzam kłamać, że jest inaczej. To właśnie przez takich kierowców są wypadki. A usprawiedliwianie ich, wmawianie, że to nic takiego, może się zdarzyć każdemu, daje przyzwolenie wszystkim kolejnym wypadkowiczom, którzy nie myślą, zanim wykonają manewr na drodze. Usprawiedliwiono innym, to czemu nie mi? A później płacz i zgrzytanie zębów. I tych winnych, i tych niewinnych, którzy ucierpieli tylko przez to, że ktoś wykonał manewr bezmyślnie, nie upewniając się wcześniej. Będziecie gadać inaczej, jak dostaniecie kiedyś telefon, że kochana wam osoba nie żyje, bo jakiś młot nie pomyślał, i mu wyjechał. Wtedy już nie będzie "każdemu mogło się zdarzyć" tylko wściekłość, gniew, rozpacz i żal. Kto tego nie przeżył nie zrozumie i dalej będzie mandolił "nic nie szkodzi, każdemu mogło się zdarzyć".

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 14:49:04

    Coz jakim pani z forda jest kierowca mozna wywnioskowac. Slabym. Takim, ktorego lepiej nie spotykac na drodze. Mimo wszystko wspolczuje bardzo bo o tym wydarzeniu na pewno nie zapomni nigdy. Najgorsza mysl ze dzieci ucierpialy ale ja sie modle o nie codziennie od czasu wypadku i mysle ze z pomoca lekarzy i Pana Boga wszystko wyjdzie na prosta. Trzeba byc dobrej mysli.

  • Natalia Buśko - niezalogowany 2019-01-02 17:42:44

    Dajcie spokój kobiecie każdemu może się przydarzyć a głupie komentarze zostawcie dla siebie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 23:51:45

    Natalio, jesli zdarza ci sie skrecac ludziom prosto przed maska to odstaw jezdzenie autem bo rowniez stanowisz zagrozenie na drodze i zaraz kolejna tragedia bedzie. I prosze, mow za siebie, nie uzywaj slow "kazdemu", bo rozwaznemu kierowcy taka sytuacja sie nie zdazy, jesli przestrzega przepisy ruchu drogowego. Rozwazny kierowca wypadek moze miec jedynie wtedy, kiedy pseudokierowca sie z nim spotka i spowoduje wypadek, jak tu z tym fordem.

  • gość 2019-01-04 00:02:50

    to nie z drogą jest coś nie tak, tylko z ludźmi. Droga jest nowa, bezkolizyjna, nie wiem czego można sobie jeszcze życzyć. Pozazdrościć tylko. Ale ludzie bezmyślni, tylko gaz do dechy i niech inni myślą, bo ja jadę.

  • GośćEla - niezalogowany 2019-01-08 10:58:58

    Szkoda tych dzieci,matka bezmyśla prawo jazdy zdała na pewno za pieniądze bogatego taty,bo inaczej tego nie można wyjaśnić.

  • Natalia Buśko - niezalogowany 2019-01-08 17:17:53

    Tak wszystkim łatwo mówić raczej chyba każdy wie jak się jeździ z dziećmi samochodem. Teraz możemy tylko sobie pogadac nic to nie zmieni a obrażanie tej pani zdrowia dziecią nie wróci, to jest nie pierwsza i nie ostatnia tragedia na drodze, wszystkim może się przydarzyć, kaszy jest dobry tylko w ustach a jak co do czego przyjdzie to mordę zmknie i stoi. Taka prawda, pozdrawiam

  • gość 2019-01-08 17:53:59

    Dużo jeżdżę samochodem z dziećmi,dziękuje Bogu że takiej pani z forda nie spotkałam,to jakby na stopie się nie zatrzymać....

  • gość antek - niezalogowany 2019-01-08 18:11:58

    Znam panią która spwodowała wypadek,jest bardzo nerwowa,nie raz widziałem jak nad dziećmi się wytrząchiwała.Jeszcze wzięła kierownicę w ręce ,to murowany wypadek później czy wcześniej.Najgorsze w tym wszystkim że najczęściej cierpią niewinne osoby,a piracki i niedzielni kierowcy nie.

  • gość z Gminy - niezalogowany 2019-01-09 14:29:46

    Żal mi tych niewinnych anołów,że cierpią za grzech dorosłych.Może to jest refleksja nad tym żeby dorośli pomyśleli że na nieszcześciu innych nie zbogacą się karma wcześniej czy później wraca.Mój maż zostawił mnie i moje dzieci,mineło trzy lata jak nie żyje,bo ktoś mu sprzedał podrabiany alkohol.Mam nadzieję że ta karma wróci do tych ludzi za moje cierpienie,łzy i moich dzieci.

  • Gość z gminy nr 2 - niezalogowany 2019-01-10 12:36:34