:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C lekkie zachmurzenie

Orliki rozpoczęły sezon

Piłka nożna, Orliki rozpoczęły sezon - zdjęcie, fotografia

1 września na hajnowskim stadionie, Orliki grupy 7 z Siemiatycz i Narewki zmierzyli się z miejscową Puszczą. Był to turniej ligowy piłki nożnej rozpoczynający nowy sezon 2018/19. Mimo zapowiedzi klubów Kolejarz Czeremcha i MKS Mielnik nie pojawili się na murawie bez podania przyczyny

. Rywalizacja między trzema drużynami była bardzo zacięta, na tyle że kilku młodych zawodników, po nieczystych zagraniach musieli opuścić boisko, aby odbyć 2 minutową karę. Każdy z klubów chciał pokazać się z jak nalepszej strony i wyjechać z 3 punktami po I kolejce rozgrywek. To był dobry dzień dla gospodarzy, którzy zostawili u siebie komplet punktów (6 pkt.) zdobywając 11 bramek w obu spotkaniach. Drugą pozycję zajęli Orły Siemiatycze z dorobkiem 5 bramek i 3 punktami. Natomiast LZS Narewka musiała pogodzić się ze zdobyciem 2 bramek, lecz bez punktów.

 

       Wyniki turnieju: Puszcza Hajnówka - Orzeł Siemiatycze 3:2, Puszcza Hajnówka - LZS Narewka 8:2, Orzeł Siemiatycze - LZS Narewka 3:0. 

       Skład Puszczy: Jakub Bielawski, Hubert Hołota, Kacper Jakimiuk, Jakub Kruczkowski, Szymon Plewa, Hubert Sacharczuk, Bartosz Tarasiuk, Michał Gabiec, Bartosz Kruczkowski, Mikołaj Pawluczuk, Gabriel Siemieniuk. Trener: Jerzy German.

       Skład Orzeł Siemiatycze: Jakub Dmitruk, Mateusz Goniewicz, Dominik Kucharczyk, Hubert Piotrowski, Kamil Rodzianko, Gabriel Sapieżko, Mateusz Sycewicz, Cezary Cieślik, Jakub Kuzawiński. Trener: Tadeusz Stępkowski.

       Skład LZS Narewka: Dawid Ancutko, Janusz Czerniecki, Natalia Hajduk, Łukasz Jancewicz, Borys Jastrzębski, Gabriela Krasnopolska, Aleks Łuszyński, Jacek Gresiuk, Oktawian Lasota, Jakub Melesz, Paweł Oniskiewicz. Trener: Mirosław Krasnopolski.

Andrzej Janiuk, fot AJ

Orliki rozpoczęły sezon komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się