:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Kolejny kandydat na burmistrza Siemiatycz już znany

Wybory samorządowe 2018, Kolejny kandydat burmistrza Siemiatycz znany - zdjęcie, fotografia

W ramach spotkań z wyborcami pod hasłem „Polska jest jedna” w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Siemiatyczach 22 lipca odbyło się spotkanie europosła z PiS Zbigniewa Kuźmiuka z mieszkańcami miasta i powiatu.

       Przybyło ok.50 osób. Spotkanie prowadził Jakub Fic, przedstawiony przez wicestarostę Marka Bobla jako kandydat PiS na burmistrza Siemiatycz.

       A europoseł mówił głownie o tym, co aktualnie rządzącym krajem udało się zrobić, co ma być zrobione w najbliższym czasie oraz o aktualnej sytuacji, także w europarlamencie. Po wystąpieniu były pytania m.in. dotyczące rozwoju Polski wschodniej, w tym na temat planów budowy drogi S19, a także, o co pytał jeden z młodych dyskutantów, o program dla osób w przedziale wieku 20 – 30 lat. W spotkaniu uczestniczył także starosta siemiatycki Jan Zalewski, który po 20 minutach zakończył swoją obecność wyjściem z sali.

       Jacek Piotrowski, fot. JP

Kolejny kandydat na burmistrza Siemiatycz już znany komentarze opinie

  • Gość Kamil - niezalogowany 2018-07-24 16:30:09

    Czytam na fb Jakub Fic mieszka w Białystok pracuje w powiat sokolski Chciał bym wiedziec w jaki sposub ten gościu utorzsamia się z naszym miastem. Czy zna potrzeby Siemistycz .

  • siemiatyczanin - niezalogowany 2018-07-24 18:59:40

    W jaki sposub utorzsamia sie z potrzebami Siemistycz - nie wiem. Wiem, że mieszka i pracuje w Siemiatyczach, jest kierownikiem inspektoratu ZUS w Siemiatyczach. Doświadczenie w administracji zdobywał również poza Siemiatyczami. Doskonale zna potrzeby naszego miasta i się z nimi utożsamia jak najbardziej. Pozdrawiam wyborcę obecnego włodarza.

  • Do Kamila - niezalogowany 2018-07-24 20:23:04

    Wnioskuję, że jest pan młodą osobą I pewnie pan nie pamięta. Kiedyś osoby na naczelnika( odpowiednik burmistrza) przywożono " w teczce". Wraca stare , he,he he

  • Izabella - niezalogowany 2018-07-24 20:31:44

    Przywożono w teczce ? O ile mnie nie myli To Pan Jakub Fic pochodzi z Siemiatycz , tu się urodzili i wychowywał . Ma świetne wykształcenie i spore doświadczenie w tak młodym wieku . Od ponad roku pracuje w Siemiatyczach w tutejszym ZUS -ie. Proponuje więcej obiektywizmu i przede wszystkim prawdy w pisanych komentarzach . Trzymam kciuki za Pana .

  • Gość - niezalogowany 2018-07-24 20:38:09

    Widzę, że pani też nie wie co to znaczy. "Przywożono w teczce" w najprostszym tłumaczeniu- z namaszczenia jedynie słusznej partii. Mierny ale wierny, a najważniejsze, że swój. Podpisał: również wyborca obecnego Włodarza .

  • Izabella - niezalogowany 2018-07-24 20:49:39

    Tylko człowiek „mierny” potrafi napisać taki prosty komentarz . Proszę nie mierzyć wszystkich swoją miara Drogi „Gościu „ I na tym kończę dyskusje , bo nie lubie jakiejkolwiek wymiany zdań na tak niskim poziomie i atakowanie w tak prostacki i anonimowy sposób , tym bardziej ze nie ma to nic wspólnego z prawda . Miłego :)))

  • Do Izabeli - niezalogowany 2018-07-24 21:07:23

    A jak inaczej można odebrać Pani " rewelacje" typu ,"bo tu się urodził". Ja też się tutaj urodziłem, ale nie czyni mnie to osobą odpowiednią na stanowisko burmistrza. Bo pracuje w Zusie.? Z czyjego namaszczenia ? Powie Pani. ??? Mnie najbardziej interesuje ,co do tej pory zrobił dla Siemiatycz I mieszkańcow. A tak zapomniałam : skłócał, podjudzał, wymyślał śmieszne problemy, byle tylko dokopać obecnemu burmistrzowi. To też pani uzna za sukces ?

  • Izabella - niezalogowany 2018-07-24 21:25:47

    Proszę mnie nie mieszać w pranie swoich brudów !!! Jeśli zostanie wybrany na stanowisko Burmistrza wtedy będzie miał pole do popisu . . . Idąc tokiem Pańskiego / Pańskiej wypowiedzi to proszę napisać co zrobił obecny Pan Burmistrz zanim objął urząd dla mieszkańców naszego Miasta ? ? Proszę o konkerty , ale wiem ze nie dostanę rzetelnej i konkretnej odpowiedzi tylko ataki przeciwko Panu Fic . No cóż widać tylko to potrafi Pan /Pani ( bo anonimowo ) bo niewiadomo kto się chowa . Proszę mieć na tyle odwagi i to samo napisać spod swego imienia i nazwiska , skoro tyle jest do zarzucenia ewentualnie złożyć zawiadomienie do Prokuratury .

  • merc - niezalogowany 2018-07-24 21:37:03

    pytanie do tej osoby co tak atakuje nowego kandydata na burmistrza : a czym kieruje się obecny burmistrz wybierając swoich pracowników do urzędu i do przyległych mu jednostek ? ze znajomością to jyz wszyscy w mieście wiedza , ale czym jeszcze ? szkoda ,ze bez znajomosci i bez polecenia osoby wykształcone nie maja szans na prace w naszym urzędzie . o tym osoba atakująca jakoś nie wspomniała

  • Jan - niezalogowany 2018-07-24 22:01:41

    Proszę paňstwa będzie się działo. do komentowania wkroczył Pan M :)))... Miller kiedyś mówił, że nie ważne jak się zaczyna, a wazne jak się kończy:)) . a nasz Piotruś jeszcze nie ma zamiaru ko ńczyć!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-07-24 22:34:13

    Proszę pana /pani proszę się nie ujawniać. To i tak pójdzie na moje konto cha cha cha. Tyle, że mnie to ani ziębi ani grzeje. Na szczęście mam zrobione zrzuty z ekranu. Pomówienia, pomówienia i nic więcej, bo chyba na tyle stać niektóre osoby.

  • ~~~ - niezalogowany 2018-07-24 22:47:02

    Jakub gratuluje podjętej decyzji !!!!!!! I nie bierz do głowy , zawistnych i zazdrosnych ludzi jak widać jest pełno . Trzymam kciuki !!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-07-25 12:08:28

    Przywozili w teczce a później społeczeństwo wywoziło na taczce

  • Crasoviak - niezalogowany 2018-07-25 13:08:07

    Te takie odważne społeczeństwo niech pisze komentarze pod Głosem z imienia i nazwiska a nie jak tchórze anonimowo , oj wtedy jeden z drugim chojrak , bo anonimowy . Zreszta proszę najpierw zapoznać się co oznaczają pojęcia , ktorymi się posługujecie , a później pisać ze kogoś przywieziono w teczce , widać komuś tęskno do komuny ha ha ha

  • Siemiatyczanin - niezalogowany 2018-07-25 15:34:55

    Witam, Panie Jakubie gratulacje z podjętej decyzji. Odnośnie poprzednich komentarzy to obecny Pan Burmistrz przed objęciem funkcji burmistrza również nie był znany w Siemiatyczach i nic szczególnego oprócz pracy wcześniej dla Społeczności Siemiatyckiej nie zrobił. W tej kadencji Pan Burmistrz ma swoją Radę Miasta co wszystko mu" klepie" .Przez ostatnie cztery lata nikt z obecnej Rady Miasta nie przeciwstawia się. W prasie lokalnej również jest cisza, tylko same pochwały i artykuły sponsorowane przez Miasto Siemiatycze. Stanowiska które Pan Burmistrz obsadza lub obsadził to przeważnie koledzy z podwórka z lat młodzieńczych lub z liceum. Dobrze dla Siemiatycz że ktoś oprócz obecnego Pana Burmistrza chce powalczyć o fotel włodarza Miasta Siemiatycz. Że jest to osoba młoda, ambitna, pracowała i pracuje na stanowiskach kierowniczych. Cieszę się że Pan Jakub zdecydował się na start w Wyborach, z widzenia znam Rodziców Pana Jakuba,( chyba żyje tylko tato), rodzeństwo - chodziłem z rodzeństwem do szkoły. Warto poczekać na program kandydatów, co mają dla zaoferowania dla mieszkańców Siemiatycz, jak widzą rozwój Miasta na najbliższe lata itp.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-25 17:01:34

    W ramach spotkań "Polska jest jedna" haha haha Pod warunkiem że jest to Polska PiS w ramach dojnej zmiany i koryta+. A gdzie się podzieje "gorszy sort" i te "świry" co pod sejmem protestują. Bo zdaje się że siemiatycki gorszy sort i siemiatyckie świry nie przyszły na spotkanie. A tego Filca to kto namascił Bobel :-) :-) :-) :-) czy Jarosław Polskę Zbaw

  • gość 2018-07-25 17:01:35

    Z tą karierą w ZUSie to bym się tak nie afiszował, obok NFZu jest to najgorzej zarządzana "firma" w kraju...

  • Zosia - niezalogowany 2018-07-25 17:17:24

    Nasi mieszkańcy maja wielka kulturę jak widać a przekręcanie nazwisk jest chamstwem . Kolejny chory z zawiści i sfrustrowany „mały człowieczek „

  • Gośćiowa - niezalogowany 2018-07-25 17:22:17

    Pan Fic Jakub z tego co się orientuje ma całkiem niezły dorobek zawodowym w tak młodym wieku , ZUS jest kolejnym etapem w karierze . O ile sięgnę pamięcią wstecz to obecny burmistrz w jego wieku był zwykły szeregowym pracownikiem . Nie musicie popierać pFic , ale nie mijajcie się z prawda . Aż tak boli ? Trzymany z rodzina kciuki

  • Gość - niezalogowany 2018-07-25 17:29:54

    Ach droga Zosiu tak mi się paluszek omsknął. Jeśli uraziłem to "izwienitie". Ale w ramach koryto+ są tylko świry, jest gorszy sort i są mordy zdradzieckie

  • demonstruję bo. - niezalogowany 2018-07-25 17:50:31

    No i proszę,stworzyło się kółko wzajemnej adoracji. Jeden czyta bez zrozumienia, drugi chciałby wywozić na taczkach a arystokratka Izabella przez dwa L :))) nie zniża się do poziomu rozmówcy. Kamil zapytał, w zamian oberwał po uszach A przecież mieszkańcy mają prawo pytać o program, o to co chce zmienić na lepsze, skoro obecne jest złe. Notabene uderz w stół, dzisiaj przyszły"burmistrz" ;))) już przemeldował się do Siemiatycz.!!! A może zamiast tego hejtu , przedstawić co nas czeka dobrego z grubsza itd. czyli to oczym chcieliby wiedzieć mieszkańcy.Przecież na tym to chyba polega. Zamiast tego ,jakby zgnoic rozmówców. ... To po co bawić się w "kurtuazję". Może od razu napisać "MORDA w KUBEŁ" mieszkańcu, przyszły wyborco !!!!

  • gość 2018-07-25 18:09:14

    ....o i coraz więcej włazidupków, a wazelina cieknie, oblepia.... coraz więcej wazeliny. Nie zabraknie ?!!!!

  • Zosia - niezalogowany 2018-07-25 18:39:23

    Drogi Gościu : nie szufladkuje ludzi według stereotypów i nie oceniam po okładce . A jakieś teksty typu mordy zdradzieckie są mi obce . Tyle ode mnie .

  • Siemiatycka_Butzuazja - niezalogowany 2018-07-25 18:52:00

    I zaczęło się szczekanie piesków , bo jak ktoś inny oprócz Pana Siniakowicza może ubiegać się o fotel burmistrza . Sami specjaliści od przekręcania imion i nazwisk i wymyślania anonimowo wyimaginowanych sytuacji . Olać wszystkich anonimowych madralinskich :))

  • Wyborca - niezalogowany 2018-07-25 20:09:59

    Panowie Crasoviak, Siemiatyczanin, Siemiatycka Butzuazja gratuluję świetnego czarnego PR ,który uprawiacie! Na miejscu P.Fica pogoniłby gdzie pieprz rośnie. Jak tak samo ma wyglądać kadencja kandydata na burmistrza to ja podziękuję, mimo że w pewnym momencie chciałem dać szansę młodemu . Panowie macie chyba klapki na oczach, zatyczki w uszach czy jeszcze coś. Powinniście łagodzić, tłumaczyć a co ja tu czytam .... Fakt olejcie ciepłym moczem i dajcie sobie spokój, inaczej marne szanse !

  • Anka_Krzysiek - niezalogowany 2018-07-25 22:26:11

    My postawimy na nowego i młodego kandydata- Pan Fic Jakub ma nasz głos . Pozdrawiamy .

  • B_M_F - niezalogowany 2018-07-25 22:57:01

    Zgadzam się, Wyborca ma absolutną rację. Nie dorośliście, by piastować tak ważne stanowisko. A p.Fica nawet nie można porównywać do P. Siniakowicza, bo to nie ta klasa. P.Siniakowicz opròcz tego,że zrobił dla naszego miasta ogrom pracy I ogrom dobrego, nasze miasto wypiękniało to jest człowiekiem kulturalnym I myślę, ze nigdy publicznie nie nazwał by swoich przeciwników, wyborców pieskami. Szanuje wszystkich ludzi jednakowo, stąd m.in ma tak duże poparcie dla swojej osoby. Myślę, że p. Ficowi I jego "drużynie" bardzo przyda się lekcja POKORY !!!

  • Fill - niezalogowany 2018-07-25 23:29:05

    Tak patrzę i czytam i to jest chore przyjeżdża jakiś tam PISOWIEC nie zna miasta nie zna społeczeństwa i wyznacza ot takiego lepszego bo naszego Fica czy jak tam...bo swój...A ten F...to taka pszczółka skacze z kwiatka na kwiatek...mam nadzieję że mieszkańcy się zmbolizują i dokonają słusznego wyboru...no chyba że chcą zepsuć nasze piękne Miasto...

  • Gość - niezalogowany 2018-07-26 06:40:46

    Zarzucanie innym, że nie występują pod nazwiskiem... A który z was panowie M B I reszta pisze pod wlasnym nazwiskiem . Smiało, do odwaznych... cieszcie się, ze mozecie sobie poużywać, ponazywać innych pieskami, przypisać P. Piotrowi Siniakowicz kumoterstwo I jakieś smieszne wyssane zarzuty o powiązania z bankami, gdy są one niezależnymi instytucjami. Załóżcie nowe fałszywe konta, bo stare już są spalone . Jesteście w tym mistrzami. A mieszkańcy mają przedsmak tego , co chcecie zrobić z naszym miastem: intrygi, zawiść, straszenie, wyrzucanie niewygodnych, zamykanie im ust. Mam nadzieję, że mieszkańcy zagłosują mądrze, a wam pokażą środkowy palec !!! Nauczcie się pokory a kto wie moze macie szanse w następnych wyborach.

  • z Siemiatycz - niezalogowany 2018-07-26 07:25:41

    Praca w ZUS, US, itp. na kierowniczym stanowisku dyskwalifikuje każdego, jakiekolwiek miałby znajomości, wykształcenie czy osiągnięcia. To kwestia przyzwoitości. Jeśli ktoś zgadza się, być elementem aparatu ograbiania współobywateli i z tego się utrzymywać, nie ma moralnych kwalifikacji do pełnienia jakichkolwiek funkcji w imieniu i na rzecz tych samych współobywateli.

  • do z siemiatycz - niezalogowany 2018-07-26 07:58:04

    i zaorane :D

  • Basia - niezalogowany 2018-07-26 09:02:18

    Mój głos pan ma w nadchodzących wyborach Panie Jakubie .

  • J_V_J - niezalogowany 2018-07-26 09:21:43

    Hejterzy byli , są i będą . Taki ich urok , ze będą atakować . Jak to ktoś napisał olać . Fajnie , ze ktoś taki jak Pan zdecydował się kandydować w tegorocznych wyborach . Takich ludzi nam trzeba , młodych , wykształconych , dymicznych. Z poprzedniej pracy ma Pan doskonała opinie fachowca , dobrze ze z takim doświadczeniem zdecydował się Pan wrócić na stałe do Miasta . Jestem od Pana trochę starszy , ale chodziliśmy do tej samej szkoły podstawowej a później średniej , mamy wspólnych znajomych , znam Pańska rodzine . Przy okazji chciałem pogratulować organizacji wspaniałego festiwalu w Różanymstoku , każda kolejna edycja zachwycająca . Wszystko na światowym poziomie . Idealny z Pana kandydat na Włodarza Siemiatycz . Mam nadzieje , ze już po urlopach , wakacjach będzie Pan organizował spotkania , by zaproponować swój program , rozwój Miasta , jak Pan widzi swoją kadencje itd. Chętnie przyjdziemy z małżonka . Pozdrawiam Pana serdecznie .

  • kulturalny - niezalogowany 2018-07-26 11:34:05

    Zapraszamy wszystkich mieszkańców Siemiatycz 1 sierpnia na nadzwyczajną sesje rady miejskiej w sprawie wygaszenia mandatów dwóm radnym - podstawa - działanie na mieniu gminy - jeden dostarcza pieczywo drugi leczy w grocie. Co do kultury obecengo burmistrza odsyłam do facebooka gdzie Pan burmistrz odpowiedział jednej z Pań na pytanie o toalety nad zalewem - czysta kultura :) następna sprawa to mimo wszystko niby anonimowo ale należałoby zachować troche kultury i bardziej merytorycznej dyskusji. Mowa o pięknym mieście - fakt jest dużo roślin zostało posadzonych a w nich masa chwastów większych od tych roślin - moje pytanie kto będzie się tym opiekował i kto za to zapłaci ?? Merytorycznie proszę mi odpowiedzieć tyle było PR na temat basenu a teraz cisza - radni zwiększyli budżet do 27 mln a mimo to podobno wykonawca się wycofał? więc gdzie tu ta zaradność i gospodarność ?? A cena wody blisko 4 zł najdroższa w regionie a podatek od nieruchomości dlaczego taki drogi??

  • Do Jvj - niezalogowany 2018-07-26 11:48:12

    Kto zacząl od hejtu, to prosze sobie sprawdzic przewinac komentarze...ja jestem tylko skromnym szaraczkiem I szybko sie ucze :)) Och jaka zmiana frontu :) teraz tylko Basia Kasia, żadnych Izabelll. A jacy jesteście układni, jacy grzeczni he he he. Nie za słodko ? ! :) a I jeszcze te smieszne małzenstwa, znajace dorobek Fica conajmniej do podstawowki...:)))) Jaki zdolny, pracowity !!! Nic tylko braść I nic nie pytac:))))): Tylko dlaczego Fic tak nisko mierzy... nie lepiej od razu na prezydenta kraju?????? Przeciez partia ta sama

  • gość 2018-07-26 12:30:38

    skąd w tobie człowieku tylko nienawiści ?? jesteś kozak anonimowo - co odwagi zabrakło podpisać się ?? mały sfrustrowany człowieczku .... daruj już sobie. napisz coś merytorycznie .... postaraj się, zacznij głęboko oddychać może rozum wróci

  • J_V_J - niezalogowany 2018-07-26 12:37:55

    Do Kulturalnego : Na próżno tu szukać kultury wypowiedzi i merytorycznej rozmowy . Jest za to hejt w stosunku do osoby , która podjęła decyzje o kandydowaniu . Odpowiedzi tez się nie doczekamy , bo czytając wyżej tez padały pytania i osoba zamilkła . Natomiast jak widać bije jadem do Pana Fic , bo podjął taka a nie inna decyzje . I do osoby , która nic merytorycznego nie wnosi oprócz tego , ze wylewa swój jad i przekręca nazwisko ( brak kultury ) tak Drogi Panie /Pani podpisuje się pod tym co pisze razem z małżonka . Zycze więcej uśmiechu i radości a mniej krytyki , wtedy lepiej się żyje . I jeszcze jedno co w tym dziwnego , ze z lekka orientuje się co robił w życiu Pan Fic ? Małe miasto , każdy się zna , ja mieszkam od zawsze w mieście , Pan Jakub tu się urodził , tu mieszka jego rodzina podobnie jak i moja , tu zaczynał naukę itd Nie żyjemy w dużej społeczności , tylko w małym miasteczku .

  • Do_Goscia - niezalogowany 2018-07-26 12:54:52

    Chyba tylko tym żyje ta osoba czyli nienawiścią . Najlepsze w tym wszystkim jest to ze to ciagle jedna i ta sama osoba . Wydaje jej się , ze tu pod artykułem jest anonimowa , ale niestety tak nie jest . . . Niezależnie od od tego czy pisze z domu czy z pracy . . . Pozdro dla wszystkich mądrych i rozsądnych mieszkańców miasta niezależnie na kogo oddza głos .

  • Siemiatyczanin - niezalogowany 2018-07-26 13:55:23

    Witam, wszystkich Mieszkańców, moi drodzy do wcześniejszych komentarzy to tylko przypominam iż obecny Pan Burmistrz w 2010r. startował z ramienia PO, w 2014r. z własnego Komitetu, bo PO płynęła. Tak to jest moi mili dajmy wszystkim szansę na przedstawienie wizji Siemiatycz, konkretnych spraw a nie mydlenie oczu. Mam nadzieje że oprócz dwóch kandydatów ktoś jeszcze zdecyduje się o walkę o fotel włodarza Siemiatycz. Postarajmy się o pełną kulturę wobec kandydatów, nie możemy ich traktować jako tych złych, są oni z Siemiatycz, są tacy sami jak my i maja takie same prawa jak my. Trzeba te osoby docenić że chcą walczyć o fotel. Przekręcanie nazwisk i wyzywanie świadczy tylko o nas samych. Ja wiem że anonimowość daje odwagi ale nie możemy robić z Siebie osób bez kultury. Tak to jest w świecie polityki że osoby które są przy władzy mają swoje osoby w strukturach w danym urządzenie czy w jednostkach powiązanych, że jak zbliżają się wybory to te osoby jak normalny człowiek obawiają się czy przy zmianie personalnej będą jeszcze pracować ale są osoby bez układu które mówią jak będzie zmiana to może ja będę miała szczęście awansować ..... a może zostanie tak jak jest. Ważne moi Siemiatyczanie żebyśmy wybrali nową Radę Miasta, w której będą osoby nie zależne od burmistrza. Poczytajcie sobie lekturę sprawozdań Rady Miasta, Sprawozdania z posiedzeń Miasta sami powinniście Sobie odpowiedzieć czy wszystko jest ok. Co do budowy basenu to jest moje prywatne zdanie Pan Burmistrz po winien wyraźnie powiedzieć mieszkańcom Siemiatycz że basen w naszym mieście jest potrzebny to o tym wszyscy wiemy tylko nas po prostu, po ludzku na niego nie jest stać , budowa jest jedną sprawą a utrzymanie drugą, dobry włodarz musi czasem powiedzieć nawet takie trudne słowa jak: na dzień dzisiejszy i na najbliższe 3-5 lat nie stać Siemiatycz na budowę i utrzymanie takie kompleksu. Pozdr.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-26 15:20:11

    Jeśli chodzi o brak kultury wypowiedzi to nikt w tym nie przebije prominentnych polityków partii rządzącej takich jak Kaczyński, Karczewski Pawłowicz itd. Cytować ich nie będę bo do poziomu wymienionych wyżej osób jednak się nie zniżę. Ta agresja i to chamstwo przyszło z PiSu i to z samej góry, więc się nie dziwmy tu na dole.

  • Izabella - niezalogowany 2018-07-26 15:45:26

    Póki co tutaj na dole , to wyszukanym językiem i brakiem merytorycznej rozmowy , ba jakiejkolwiek rozmowy na poziomie a jedynie wykazaniem nienawiści do kandydata wykazują się przeciwnicy . Można nie popierać , można nie głosować , ale nie zapominajmy chociaż o podstawowej kulturze :)))

  • Do Izabella - niezalogowany 2018-07-26 16:41:18

    Czytać ze zrozumieniem !!! Podpisał: gorszy sort, zdradziecka morda, kanalia,, lewackie g..wno, świr, bydło,..itd I dlatego suweren mówi wyraźne NIE na tego typu rządy w naszym spokojnym miescie, póki jeszcze może, przy urnach !!!

  • gość 2018-07-26 16:44:56

    AMEN

  • Izabella - niezalogowany 2018-07-26 17:13:39

    Już pisałam to wyżej , proszę mnie nie wciągać do prania swoich brudów a przede wszystkim proszę mniej zionąć ta nienawiścią . Jeśli ktokolwiek używa tu takich prostych określeń ta ta osoba jesteś Ty (Pan , Pani ) i próbuje sprowokować , tylko z marnym efektem niestety :) Pozdrawiam Prowodyra !

  • Izabella - niezalogowany 2018-07-26 17:17:57

    I jeszcze jedno , bo zapomniałam dodać - gdzie odpowiedzi na moje pytania - konkretne i merytoryczne ? I dlaczego „Amen” dodane już jako gość skoro jesteś ta sama osoba ? Dokąd ten jad doprowadza ludzi !!! Miłego wieczoru zycze !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-07-26 17:50:28

    Bufetowa spokojnie premia już będzie.

  • A idźcie w PiS tu - niezalogowany 2018-07-27 09:32:28

    Nasza premier Szydło ma rację. Nam się to wszystko poprostu należy!!!!!!! Te nagrody,premie,chamstwo,łamanie prawa,stołki,awanse,stanowiska - całe koryto+ jest nasze i dla nas ludzi PiS

  • 13 grudnia łeb jak studnia - niezalogowany 2018-07-27 21:03:32

    No no, poparcie gwiazdy yoytuba lokalnego celebryty bezcenne https://youtu.be/VML1Zs0G4Is

  • Złodziej z Cresovi - niezalogowany 2018-07-28 11:37:46

    Kuba, masz jeszcze poparcie członka rady parafialnej do którego „lady pank” krzyczało” „gdzie jest ten złodziej” dasz radę, siemiayccy celebryci z Tobą! Tylko niech on przestanie wysyłać propozycje dla kobiet bo trochę lipa

  • Dojna zmiana - niezalogowany 2018-07-28 12:59:48

    A kiedy Pan Klepacki odda kasę jak ministrowie? Żona została dyrektorem KRUS ( a była sekretarką

  • Dojna zmiana - niezalogowany 2018-07-28 17:01:52

    Wystarczyło wieszać banery bobla i klepacki bierze eweryture strażacką, wynagrodzenie jako członek zarządu, i pracuje w gminie bo wójt to sąsiad bobla no i musiał podpisać lojalkę

  • Gość - niezalogowany 2018-07-30 19:50:24

    Panie Jakubie, teraz mieszkam w Warszawie, ale pochodzę z tej samej ulicy co Pana Rodzice, nie jestem zwolennikiem PIS, ale proszę o program dla Siemiatycz a zagłosuje na Pana, bo chodzi o rozwój miasta. PS. Jestem nadal zameldowany w siemiatyczach.

  • Obiektywny - niezalogowany 2018-07-30 23:07:21

    Witam wszystkich. Czytając powyższe komentarze zauważyłem ze na moje uznanie zasługuje post @siemiatyczanina. Ma racje co do budowy basenu. Nas po prostu nie stać. Odnoszę wrażenie, ze chodzi tu tylko o to by wydać jak najwiecej kasy, i nie ważne czy pomysł jest trafny czy nie. Bo przecież wybory to będziemy brać kredyty i pokazywać wszystkim czego my to nie robimy. Mamy dotacje to korzystamy. Ale o utrzymaniu tych projektów to będziemy się martwić pozniej. No chyba ze podniesiemy podatki. Bo na nowych inwestorów nie na co liczyc. (Przestrasza się podatków). Kolejna moim zdaniem nie udana inwestycja to te sadzenie kwiatów. Uważam ze inwestycja zbyt duza. Można było posadzić te krzewy i drzewka na „wizytowych „ uliczkach i miejscach naszego miasta. Ale ze aż 2 miliony złotych to faktycznie trzeba to sadzić tam gdzie nie jest to potrzebne. I zastanawia mnie kto będzie to pielęgnował. Za rok kolejne etaty dla ogrodnikow. A po zimie nie będzie połowy tych krzewów bo przyjedzie pług i nie będzie patrzył na te rośliny. Podsumowując. Dużo rzeczy zostało zrobionych mądrze i gospodarnie. Ale te pomysły akurat temu zaprzeczają. Pozdrawiam wszystkich biorących udział w dyskusji.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-31 06:04:39

    Obiektywny vel siemiatyczanin, rozumiemy frustrację, nawet znamy jej źródło. Po co zieleń w mieście, przecież zamiast można wszędzie " , napstrzyć" pomników prezydenta stulecia. Brakuje wam tego...

  • Gość - niezalogowany 2018-07-31 06:49:42

    A my się później dziwimy, że wandale w nocy niszczą posadzone drzewka I rośliny, tak jak było to w okolicy Kościoła Boboli. Jak słyszy w domu od takiego "obiektywnego", że zieleń jest niepotrzebna...

  • Gość - niezalogowany 2018-07-31 11:03:24

    No właśnie, gdzie jest pomnik Prezydenta Lecha i dlaczego jeszcze go nie ma w Siemiatyczach.Co ten Bobel sobie myśli??!!

  • Gość - niezalogowany 2018-08-01 11:34:56

    Ale was żal ściska. Ja tego nie rozumiem. Pomniki? Wy naprawdę nie macie innych argumentów? Ale ze co? Ze z pisu to każe rośliny dewastować? Ja nie jestem za żadnym kandydatem. Obecny tez nie jest taki cudowny jak tutaj go wychwalają. Bo co życzenia wam na fb złoży? Dajcie wy ludzie sobie na wstrzymanie. Polowa z was nie ma zielonego pojęcia o tym co nasz obecny burmistrz zrobił. I czy jest to naprawdę korzystne dla mieszkańców a czy raczej wyglada to dobrze tylko z zewnątrz. Ja poczekam do kampani zobaczymy co nam zaproponują. Ale zejdźcie z tego człowieka to po prostu żałosne. Te wasze obrażanie kogoś o kim chyba wszyscy nie maja pojęcia? Pozdrawiam

  • Power Bank - niezalogowany 2018-08-02 00:04:33

    Siemiatycze są i pozostaną zaściankiem podlaskiego. Dlaczego?! Nikt nie pyta o dane micro i makro ekonomiczne. Żeby nie forsa z zachodu... zresztą szkoda strzępić języka i tak to nic nie da, a „zaścianek” wybierze jak zawsze, bo przyznać się do błędu, to przecież wstyd!

  • Głupi Bang bang - niezalogowany 2018-08-02 18:32:21

    Tylko nie zaścianek ty...........światowcu. To nie wiesz że "ciemny lud" w zaścianku nie kupuje jakichś tam danych mikro czy tam makro. Do kogo ten bełkot ma przemówić i ta mowa trawa. Sami się tym egzaltujcie żałosna światowa finansjero żyjąca na pieniądzach podatników A skoro mierzi światowca zaścianek, no to jak to mówią w zaścianku, paszoł won z zaścianka. Pozdrawiam cieplutko. Zaściankowy gorszy sort.